Přejít na obsah

Jaký zahr. balíček byste nejvíce uvítali?


Jack_6428

Jaký zahr. balíček byste nejvíce uvítali?  

50 hlasů

  1. 1. Jaký zahr. balíček byste nejvíce uvítali?

    • Americký
      14
    • Arabský
      1
    • Britský
      13
    • Čínský
      2
    • Francouzský
      1
    • Indický
      1
    • Německý
      6
    • Polský
      8
    • Ruský
      2
    • Španělský
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem americký, britský a francouzský. jenže jde dát jenom jednu volbu. To je ale postavený na hlavu. takže jsem neklikl na žádný

(omylem to zůstalo u amerického - ale jak říkám, bral bych ty tři dohromady, ne jenom jeden z nich)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je co by takový balíček obsahoval. Osobně mám otáčecí satelitní soupravu a jsem tak docela zásoben. Některé programy, např americké se zde těžko dají přijímat. Tak bych je také uvítal. Nejvíce sleduji německé programy, ale žádné RTL, SAT1, Pro7 a pod, ale naučné a zpravodajské.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela si myslím, že balíčků bude více, například různé tématické. Asi se nebude přidávat do "Komfortu", ale vše nové by šlo do balíčků. Zdá se mi, že smyslem posledních úprav internetu bylo udržet zájemce o internet, případně přitáhnout nové nejen navýšením rychlosti, ale i přidaným bonusem více jak 80 programů. Za novinky by se však připlácelo. A na to jsou balíčky. Ale třeba se pletu a naše milá firma bude štědrá. Teď na Vánoce by se to hodilo, ale kde nic tu nic.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Chybí mi v tom hlasování možnost žádný, protože to je přesně to, co bych uvítal já. Myslím si, že UPC by v první řadě měla nabídnout kanály v češtině a slovenštině o které je zájem. Kanály v angličtině, němčině, arabštině a co já vím jakých dalších exotických jazycích, by jen zbytečně zabíraly místo právě těm kanálům v češtině a slovenštině po kterých lidé volají. Dnes je IMHO naprosto zbytečné aby v nabídce kabelovek takovéto kanály "překážely", protože kdo je chce, ten už je má na satelitu a ti ostatní o to nestojí. Tak to vidím já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...