Přejít na obsah

Výpadek Připojení po čase uživání


Návštěvník 1satan

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
YABAKA: Možná jsem paranoidní, (což neznamená, že po mě nejdou,) ale na "delší" dobu bych se rozhodně bez firewallu (nemyslím ten SW ve Windows) nepřipojoval. :)

Navíc ten SW nehodlám jinak nastavovat pro použití bez routeru, protože doma mám takovou "menší"síť zařízení.

Možná by se na testování dal postavit nějaký krám s win98 nebo nějakou LIVE distribucí Linuxu. A ten po použití zlikvidovat. :)

Humbuk pro nic, když má člověk doma jenom jeden PC, tak ho taky spojí přímo s modemem nebo pokud má víc IP adres, tak použije switch pro víc zařízení. Tady je navíc potřeba vyloučit případný problém v routeru, což se nejsnáz udělá právě přímým spojením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1satan

About Your Modem

This page provides the basic information about your cable modem.

System

The data shown in the table below provides information about the system of your cable modem.

Name EPC2203

Modem Serial Number 223165285

Cable Modem MAC Address 00:23:be:f1:82:af

Hardware Version 1.0

Software Version v202r1262-080915-sip

Receive Power Level 0.1 dBmV

Transmit Power Level 36.2 dBmV

Cable Modem Status Operational

Vendor Scientific-Atlanta, Inc.

Boot Revision 2.1.6lR7

Software Revision v202r1262-080915-sip

MTA Hardware Information

The data shown in the table below provides information about the MTA hardware of your cable modem.

MTA Serial Number 223165285

Software Build and Revisions

The data shown in the table below provides information about the firmware of your cable modem.

Firmware Name epc2203-ESIP-12-v202r1262-080915.bin

Firmware Build Time [GMT] Mon Sep 15 11:45:55 2008

 

Scientific Atlanta is a registered trademark of Scientific-Atlanta, Inc.

Cisco, Cisco Systems, and the Cisco Systems logo are registered trademarks of Cisco Systems, Inc. and/or its affiliates in the U.S. and certain other countries.

© 2006 Scientific-Atlanta, Inc. All rights reserved. © 2006 Broadcom, Inc. All rights reserved.

 

 

 

Je to to co jsi myslel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nevim jak je to u te Atlanty, ale u Motoroly je tam kolonka Logs a v ni jsou zapsane chyby, vypada to asi takto:

2011-12-02 15:38:19 3-Critical R005.0 Started Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out

2011-12-01 00:53:41 3-Critical I002.0 REG RSP not received

1970-01-01 00:00:16 4-Error D004.3 ToD request sent- No Response received

1970-01-01 00:00:05 3-Critical R002.0 No Ranging Response received - T3 time-out

2011-12-01 00:53:09 3-Critical I002.0 REG RSP not received

2011-12-01 00:53:07 4-Error D004.3 ToD request sent- No Response received

2011-12-01 00:53:01 3-Critical D002.0 DHCP FAILED - Request sent, No response

2011-12-01 00:52:54 3-Critical D001.0 DHCP FAILED - Discover sent, no offer received

2011-12-01 00:52:43 3-Critical R002.0 No Ranging Response received - T3 time-out

2011-12-01 00:50:56 3-Critical T002.0 SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire FEC framing

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Tak kabelový modem je Atlanta EPC 2203 a router TP-LINK TL-WR741ND. Tarif je UPC 10M R09. A je to v Brně Komárově. Technici tvrdí že u nich chyba není :/

 

Mam ten isty modem,EPC 2203 a zda sa mi,ze mas nizku hodnotu v Receive Power Level.Ja mavam standartne 3,6 dBmV.

 

633db.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nemohouci

Ješitnej ani být nemusíš. Až stejně "pečlivě" jako jsi nastavil WIFI, nastavíš i kanál, můžeš se přihlásit. Takový WirelessNetView je hodně zdatný pomocník. nemohouci.comli.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

To nemohouci: vlastne mas pravdu. V mem pripade to nejspis nakonec bylo ruseni okolnich siti. V dnesni pretechnizovane dobe ma dost lidi domaci wifi a ruseni je opravdu velke. Pouzil jsem scan inSSIDer (verze i pro linux) a postupnym pozorovanim okolnich siti zjistil, ktery kanal vyhodne rucne nastavit. Od te doby, nesmim to zakriknout, nemam problem. :-) Takze tak znalej zase nejsem :-), ale ted uz snad chytrejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nemohouci

Ten SW je taky dobrej. Jinak, opravdu nechci zdržovat, ten problém s "přehňácaností" prostoru tolika různými, a v každém případě se rušícími kanály (žádné "ob dva" vedle sebe - to prostě není možné), může naprosto znemožnit dalšímu přišelci s dalším routrem jeho práci nebo pořádně rozdivočet a znechutit ty zatím setrvalé, protože ani oni nepojedou. Je to opravdu problém s naprostým zahlcením. Velké aglomerace by mohly vyprávět.

nemohouci.comli.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1satan

tak jsem sem chtěl hodit ten log z Atlanty, ale napíš mi to jen:

"This feature is not enabled.

This feature has not been enabled in your cable modem.

Please contact your data services provider for more information about this feature and its availability on the network.

To exit this page, click on the "Back" button on your browser tool bar to return to the previous page or click on the "System" link above. "

 

 

Takže nic :(..... nějaká další rada? Se zahlcením prostoru to u mě problém nebude. Je to spíš něco s tou vypadávající IPnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...