Přejít na obsah

Vypadek signalu hdmi z noveho upc hd pvr


Návštěvník lukin.k

Doporučené příspěvky

Návštěvník lukin.k

Ahoj,

objednal jsem si balicek upc s dig.televizi za tech 750 korun.

Obraz je mimoradny i v sd kvalite ale po nejake dobe se objevi sum az to uplne vypadne. Obcas to problikne a pak uz je to absolutne bez signalu. Zadne kostickovani, zadne zasekavani, chova se to jako pri analogove ztrate signalu.

Kdyz vytahnu hdmi kabel a znovu ho zastrcim do pvr, tak to zase nejakou dobu funguje, vetsinou 30-60 minut. V televizi samsung se pred tydnem menila cela zakladnova deska, takze bych to jako chybu nevidel, delalo mi to v hdmi2 i v hdmi 4 portu.

Netusi nekdo, cim by to mohlo byt? Jestli je vadny PVR, jez nedodava signal, ci kabel nebo dokonce televizi? vsechny tri zminovane veci (tv, kabel, pvr) jsou tyden stare a dela to od prvniho dne, kdy mi pvr prinesli;((

 

diky moc

lukas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jste na tom dobře,já mám už druhý kaon a hlášky ,, není signál,, ,,, no av,, není přístup,,, a jako by toho nebylo málo občas nejde přelupavat kanály i když na lcd se změní kanál ale hraje ten samý,pomůže jen vypnout a zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem svůj Kaon před dvěma lety zapojil,funguje jak má a nechtěl bych o něj přijít(jedině výměnou za lepší PVR)

Výraz klamavá reklama často slýchávám z úst vzteky rudých důchodců s pěnou u úst na informacích hypermarketů :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není ??, v reklamě je cena bez pronájmu a zařízení + 2 x 49kč. dále, špičková kvalite vypadá uplně jinak .Stačí mrknout na skylink a datový tok .každopádně pochvala určitě je.A to vždy jak u operátora a u servisního technika,vždy ochota.Obávám se ale že uplna chyba to techniku asi nebude,nakoupil se shit zařízení a oni stím moc nenadělají.Možná jedna chyba.Převážně se rreklamují nové kusy a to do měsíce,ty putují do zkušebny,, tam to zapnou nechají hodinku jít,a když nezjistí problém vracejí to zpět upc a znova do oběhu.a to je kámen urazu,Pak se není čemu divit,že někteří reklamují i 4x krát.Nebod zákazník stráví více času na stb zkušce než nějaká zkušebna servis. A o tom to je.Koloběh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...