Přejít na obsah

CISCO EPC3208 + router


Návštěvník Marty33

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Vida, to mě teda taky nenapadlo, nejdřív jsem měl tento modem taky napojený na starý Linksys WRT54G a svítilo to oranžově, poté co jsem router vyměnil za TP-Link TL-WR1043ND tak už bliká zeleně. Díky za poznatek :)

 

mam taky router Linksys WRT54G, ale mne to vubec nefunguje, se starym to behalo, ale ted se pres nej vubec nedotanu na net, to jsem to mnel radeji nechat pri starym, tohle mne fakt nenapadlo a pekne mne to stve :(

zkousel jsem routr restart, zkousel jsem ruzne nastaveni, ale nic nepomaha, ma nekdo pro mne radu jak to rozbehnou, je pro mne daleko dulezitejsi wifi po dome, nez ten novej rychlej modem :(

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Wifi modem od UPC bych taky potřeboval výměnou za kabelový a ani mi nevadí poplatek o 20,- Kč měsíčně vyšší, ale určitě se mi nechce platit přes 600,- Kč poplatek za výměnu. Už i z principu, že u UPC jsem hodně let stále jsem nabídku jen navyšoval a více navýšit už skoro nelze a když se v rodině dostavily potřeby rozšíření sítě právě o wifi (děti dorostly a potřeby se dostavily o potřebu přístupu na net od více uživatelů v rodině), tak buď musím ještě zvednout snad o poslední stupínek odběrovou nabídku nebo vypláznout přes 600,- Kč. za výměnu modemu, to se mi jako dlouholetému klientovi, řádně platícímu, opravdu nechce........ a proto taky uvažuji o wifi zařízení, ale ne od UPC !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wifi modem od UPC bych taky potřeboval výměnou za kabelový a ani mi nevadí poplatek o 20,- Kč měsíčně vyšší, ale určitě se mi nechce platit přes 600,- Kč poplatek za výměnu. Už i z principu, že u UPC jsem hodně let stále jsem nabídku jen navyšoval a více navýšit už skoro nelze a když se v rodině dostavily potřeby rozšíření sítě právě o wifi (děti dorostly a potřeby se dostavily o potřebu přístupu na net od více uživatelů v rodině), tak buď musím ještě zvednout snad o poslední stupínek odběrovou nabídku nebo vypláznout přes 600,- Kč. za výměnu modemu, to se mi jako dlouholetému klientovi, řádně platícímu, opravdu nechce........ a proto taky uvažuji o wifi zařízení, ale ne od UPC !!!

Pokud budete měnit ED3.0 modem za ED3.0 WiFi, tak se poplatek neplatí :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Chtěl bych poděkovat uživateli (Marek-26)

protože jeho informace o bezplatné výměně kabelového modemu za Wi-Fi modem (vše řady ED3) byla pravdivá a UPC ihned po žádosti během 3 dnů zprostředkovala výměnu.

Takže ještě jednou děkuji za informaci a chválím i UPC za rychlé zpracování mého požadavku !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...