Přejít na obsah

Jste spokojeni s kvalitou HD kanálů?


Jack_6428

Jste spokojeni s kvalitou HD kanálů?  

43 hlasů

  1. 1. Jste spokojeni s kvalitou HD kanálů?

    • Ano, celkově mi kvalita HD kanálů vyhovuje.
      4
    • Ano, ale u některých HD kanálů by kvalita mohla být vyšší.
      23
    • Ne, kvalita HD kanálů je průměrná. Chce to zlepšit.
      13
    • HD kanály nesleduji/nepříjimám.
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Napadlo mě založit téma, i s anketou, které se bude věnovat technické kvalitě HD kanálů dostupných v nabídce UPC.

 

Od zavedení HD programů uplynula dlouhá doba a myslím, že už jsou poměrně dostupné. Momentálně jich je v nabídce 13.

 

Zajímá mě, jak jste s kvalitou HD kanálů spokojeni. Vyhovuje? Nevyhovuje?

 

Který HD kanál je na tom podle vás nejlépe? Který nejhůře?

 

Má podle vás smysl navyšovat datový tok, za účelem zlepšení obrazu, u jednotlivých kanálů? A co zvuk?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

tak jedinny hd kanal kteremu se dalo rikat hd byl v upc VOOM HD - to trochu pripominalo program s vysokym rozlisenim(detailni a ostry) - vse ostatni vysilane v upc s nazvem hd je spis k smichu - i kdyz je to technicky vys nez sd kanaly tak s opravdovym hd to ma spolecne jen to hd v nazvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím úplně nesouhlasím. Podle mě mají HBO HD, History HD a National Geographic HD nejlepší obraz z nabídky. Pravda, ne vždy. Celkově to však je imho dost slušné a např. české HBO HD má stejný datový tok jako HBO v Americe. Těch 15 Mb/s je přecijen znát.

 

Nadruhou stranu... datový tok u Discovery HD Showcase je opravdu směšný a taky to je na obraze vidět. V průměru 6,5 Mb/s? Opravdu?

 

U zbytku kanálů to je obrazový HD průměr s 9Mb/s, ale občas to přecijen dokáže vykouzlit divy (podle toho, co vysílají).

 

Já jsem hlasoval pro 2. možnost. Celkově mi kvalita HD kanálů v nabídce přijde OK, ale chtělo by to trochu u všech ještě přidat a u některých dramaticky.

 

Problém je, že UPC asi nebude chtít v takové kvalitě (15-25 Mb/s) nějaký program nabízet. Dost by to žralo místo v kabelu. Chtělo by to však začít dohánět západní standardy, kde mají všechny HD kanály v průměru 15 Mb/s a více. Dost často i nad 30... Při troše štěstí snad tahle diskuse/anketa UPC nakopne a třeba se dočkáme.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

a k cemu to ze i ty (NEJLEPSI OBRAZ Z NABIDKY) - nesplnuji kvalitni hd program - detail ostrost - jak pisi nahore - tyto kanaly by melo upc prejmenovat polohade - TO BY BYLO PRESNE OZNACENI - jinak verim ze se vam to zamlouva kdyz nemate porovnani s lepsim kvalitnejsim hd kanalem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PESFILIPES: Jestli myslíš mě, tak já možnost porovnání mám a to celkem slušnou. Jak z Blu-Ray, tak z počítače, konzole i produkce. Samozřejmě, že to u UPC není kdo ví co, ale zase nemá cenu to zbytečně shazovat a dramatizovat. Koukám na tyhle 3 programy pravidelně a na české poměry mi to prostě přijde slušný. Porovnej to s Primou a Barrandovem HD a pak mluv. Ale pokud se ti kvalita HD kanálů v UPC nelíbí, tím líp. Čím více lidí se ozve, tím větší šance, že se to zlepší. Můžeš psát jak UPC, tak provozovatelům těch stanic. Přeju hodně štěstí.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím, že komunikace není zrovna nejlepší, souhlasím. Bohužel to je do značné míry způsobené tím, že z 90% se jedná o nadnárodní společnosti, kterým se zasahovat přímo, do televizního dění v malých zemích, moc nechce. Ale upřímně si myslím, že je lepší psát a třeba i nedostat odpověď, než nepsat vůbec. Viz vykoupení z věznice Shawshank - tam taky psal a po několika letech mu ty knihy přecijen dovezli :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že kvality většiny HD kanálů není špatná. Ono je to kolikrát limitováno i tím, co se do UPC dostává. Nej kvalitu i dle BR má HBO a History. To je pak radost se dívat na všechny možný i nemožný detaily. Osobně bych si přál rozšíření počtu HD kanálů. Těch 9-10Mb/s dle mě bohatě stačí pro HD kanály.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

tady ma nekdo oci z kasparovy kravy ale ja to nejsem - srovnavat hbo ci history s br to snad ne - kvalitu br nema zdaleka a ani nemuze mit zadny hd kanal na svete - ono by prave stacilo to proste navyseni dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...