Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník kissman

rad bych si taky ujasnil ceny u novych nabidek abych mohl zvazit vyhodnost prechodu, prosim tedy o pomoc...

 

v soucasnosti mam balicek internetu 25m a televize standart spolecne s telefonem 50... dohromady platim 949,- mesicne

 

pokud budu pocitat, tak za novy balicek kombi komfort+ zaplatim 749,- + telefon 50,- = 799,- mesicne

 

je to tak spravne, ci je potreba ke kombi komfortu pripocist nejake ty poplatky za pronajem? V soucasne dobe mam vlastni ca + stb od upc a modem od upc

 

V pripade dvou poplatku 49,- by mesicni castka vychazela na 947,- se 120/10 internetem a telefonem a telkou oproti 949,- s 25 internetem, telefonem a telkou...

 

tzn. prechod na kombi komfort+ se oplati, jelikoz za stejnou cenu dostanu podstatne rychlejsi internet... pocitam to spravne ci tam mam chybku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Jojo přesně tak, i když mě cena vyšla trošku jinak. Balíček Kombi Komfort+ je za 749kč, + 49kč modem + 49kč STB + 50kč telefon, to mi vychází na 897kč měsíčně. Akorát je otázka ten jednorázový poplatek 650kč za výměnu stávájícího modemu. Ten myslím budeš muset zaplatit, jelikož neobjednáváš žádnou novou službu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

jojo asi chybka pri vypoctu... tedy kdyz vemu polovicni speed za 649,- tak vlastne dostanu z 25mb lepsi net na 60ku a usetrim z 949,- na 797,- tedy nejakych 152,- a to je ferovy :)

 

jednorazovy poplatek vem cert :P na ten se slozi cela rodina :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

jojo přesně tak, ještě bys měl mít navíc kanály Discovery, dávají je jako bonus. Na 100% to vím k té vyšší nabídce kombi komfort+ jestli i k té nižší nevím jistě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby řeč nestála, stejně už je to za dveřma... ceník zařízení od 1.10.11

 

tv

stb cv-5000 - 1799 (3 roky)

kaon hdpvr - 4999 (150 - 3 roky, 100 - 4 roky)

ca modul - 999 (-)

 

net ed3

modem - 1299 (2 roky)

wifi modem - 1999 (2 roky)

 

tel

siemens euroset - 399

philips cd 180 - 499

 

do závorky u těch tisícovejch položek sem dopsal návratnost investice...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za ty ceny .Čekám jenom na to až to bude oficiální a dozvím se prostřednictví stránek UPC nebo zde na foru (schválně co bude rychlejší :) ) a hned objednávám . Jenom dotaz, zda odkup zařízení se bude týkat nového nebo je stejná cena i u několik let jetého např stb cv-5000 který již používám .Nemyslím si že by my asi přivezly novej, co ? Raději bych chtěl novej i když tento zatím funguje.

 

Jo a ještě bude součástí CA modulu také Smart karta kabelového operátora (plně aktivovaná na služby klienta).? jako je to u Lica.cz

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

JJ super, díky za ceny. Takže když si koupím modem za plnou cenu, tak už nebudu platit těch 650 Kč poplatek za výměnu modemu jo ? :D

 

A neví někdo jestli z výkonnostního hlediska jsou ty dva ED3 modemy stejné - ten bez wifi a nebo ten s wifi ? Jestli třeba na jednom nebude lepší ping nebo jestli třeba ten jeden dosáhne v budoucnu vyšších možných rychlostí nebo tak něco ? Nebo jestli mají oba gigabitové LAN porty :?::D:?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb:

Dík. To je mi jasný že by to nefungovalo. Spíš sem měl namysli situaci když se budu zbavovat cv-5000 a místo něho objednávat CA modul, jestli si technik s handanem odnese i kartu v něm umístěnou .Nebo mi přiveze jenom samotný CA modul a já si to spáruji stou s handanu,pokud to jde . :roll:

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neví někdo jestli z výkonnostního hlediska jsou ty dva ED3 modemy stejné - ten bez wifi a nebo ten s wifi ?

mám dojem, že wifi modem je na síti jedinej a to cisco epc3925, ten má 8 stahovacích a 4 odesílací kanály, takže teoreticky 400/100 Mb/s... v případě obyčejnejch modemů je u cisco 3212 situace stejná, ale třeba u motoroly SBV6120E sou stahovací kanály jenom 4, takže maximum má 200/100 Mb/s... nevim, jak moc se používá a jestli vůbec ještě, co sem se tak poptával, každej má cisco, SBV6120E sem měl kdysi v úplnejch začátcích ed3 internetu... gigabitový porty musej mít všechny ed3 modemy...

Slamb:

Dík. To je mi jasný že by to nefungovalo. Spíš sem měl namysli situaci když se budu zbavovat cv-5000 a místo něho objednávat CA modul, jestli si technik s handanem odnese i kartu v něm umístěnou .Nebo mi přiveze jenom samotný CA modul a já si to spáruji stou s handanu,pokud to jde . :roll:

ca modul se posílá už se smart kartou, takže asi tak bych řek... :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...