Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Slambe, k tomu "neplacení" poplatku nás nabádá samo UPC. Třeba na stránce se 100Mbit Internetem je text:

Ušetřete peníze!

Nechcete platit poplatek 190 Kč za připojení služby? Potom neváhejte a objednejte si i telefonní tarif Basic za 1 Kč měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Waladir

viz. info z klientskeho centra:

DTV Komfort obsahuje nabídku Standard, kterou využíváte v současné době a doplňkový balíček služeb DiscoveryBonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to takový amatérský přístup, ceníky upravili, ale dokumenty "Specifikace služby" pro Internet a "Programová nabídka" pro televizi zůstaly původní, takže se na příklad klidně může stát, že tarify 60 a 120 budou poskytovat jen jednu IP adresu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Společný balíček internetu a tv nabídky Supreme pořád nikde. :? Tímhle mě UPC tlačí, abych přinejmenším v případě internetu přešel ke konkurenci, která do baráku natáhla optiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Kdyby to vraceli formou slevy na další úhrady, tak už nepíšou do zakázkového listu, že mají zálohu 1000 Kč na modem (kromě zakázkového listu z ledna roku 2010, jsem to ještě objevil na jiné smlouvě z jiného měsíce roku 2010). Proto předpokládám, že mi při vrácení modemu tuto částku UPC vrátí.

V tomto duchu jsem i poslal dotaz na klientské centrum. Jak budu mít vyjádření, napíšu.

 

Takže jsem vedl delší rozhovor s klientským centrem. Bylo mi řečeno, že zálohu evidují. Ale že záloha je poskytnuta na službu internet, tj. ikdyž mi vymění modem a tudíž jim ten starý vrátím, tak mi nemůžou vrátit zálohu. Paní ještě argumentovala tím, že mám ten modem zdarma zapůjčený, na což jsem odvětil, že při přechodu na balíček už zdarma nebude a bude za měsíční úplatu (na to již neměla, co odpovědět). Výsledek je takový, že mi zálohu vrátit nemohou, a že při přechodu na balíček budou chtít 650 Kč za výměnu modemu, který si budu následně platit.

 

Jak bude čas, tak se podívám na staré smlouvy, které jsem podepisoval. Domnívám se, že záloha byla poskytnuta na zařízení, nikoliv na službu (což už je z podstaty věci hloupost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Jakmile přijdu domů, kouknu na smlouvu, kterou jsem podepisoval v roce 2004 (s Karnevalem), abych si byl 100% jist, že je tam uvedeno, že záloha byla poskytnuta na zařízení.

 

Dále jsem podrobně prostudoval aktuálně platné všeobecné podmínky a na základě některých článků by tu zálohu měli v mém případě vrátit při výměně zařízení. Tj. večer napíšu dotaz na klientské centrum, kde rozvedu všechny detaily. Přeci jen, co je psáno to je dáno, nechci se pak s někým dohadovat o tom, co mi řekl nebo neřekl po telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...