Přejít na obsah

Samsung T24A550 - problem s CI


Návštěvník kutak

Doporučené příspěvky

- naladit kanaly v DVB-C (111)

- pri vypnute TV spravne zasunout modul s kartou do sachty a po zapnuti zkontrolovat v menu tv zda televizor modul detekuje

- nechat televizor zapnuty a pockat az se modul sparuje s kartou a nabehnou kodovane kanaly

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečne-po záručnej oprave Samsungu ( výmene akejsi dosky) mi to konečne fachá-ešte že nie pozáručnej-že vraj doska stojí 80€ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník izak423
Modul s kartou se nezobrazují ve zdrojích, ale někde v "Nastavení - Běžné rozhraní" musí být vidět menu modulu se stavem předplatného ...

Já mám Běžné rozhraní šedé, takže na něj nelze kliknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
vkládám, je tam konektor a z druhé strany se vytahuje karta.

 

Já vím, možná to zní blbě, ale zkus to obráceně. :)

Konektor je určitě správným směrem, ale není to náhodou převrácené po druhé ose?

Totéž platí o zasunuté kartě. I ta se dá zasunout do modulu čipem na španou stranu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dost podobný problém, tak se taky zeptám.

 

Všechno mi jelo v pohodě, TV modul našla a mohl jsem přehrávat všechny kanály, i ty kódované, jenže se nedařilo naladit všechny z nich. Technik odemknul signál, vyzkoušeli jsme, že to už jde a on, že se koukne, co tam mám za CA modul. Vytáhnul ho za běhu z TV, pak píchnul zpátky a TV od té doby hlásí "Žádný modul CI".

 

Myslíte, že to tím mohl odpálit? TV, nebo modul? Bohužel nemám jak vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že zničit by se neměla, přesto bych ji příště vyndaval a zandaval raději při vypnuté TV.

 

No je to celé takové divné. Teď jsem zjistil, že mi polovina kanálů jede i bez CA modulu a tím mám na mysli i ty kódované. Fungují i když ho nemám zastrčený v TV -- prostě ho držím v ruce.

 

Po zastrčení do slotu se ten CA modul vůbec nedetekuje, i když předtím mi naskakoval okamžitě po spuštění TV. Není v menu k dispozici, pouze zašedlá volba, bez jakékoliv chybové hlášky. Jakobych ho tam vůbec nedával. Naštěstí jsem toho technika přesvědčil, aby se vrátil a zkusil tam jiný CA modul. No ale pokud mi rozbil TV, tak mě moc nepotěšil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...