Přejít na obsah

Prechod T2000 na T4000 ?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

nevite prosim nekdo, jestli jsou to schopni udelat zmenu tarifu behem zuctovaciho obdobi? chybi mi zas tejden a mam po limitu, poslal jsem na intenet@karneval.cz v sobotu zadost(posledne mi v sobotu klidne vyridili) o prechod, tak jestli mam cekat odpoved, nebo rovnou zazadat o zvyseni limitu o 5GB/5GB

 

PS: vsimli jste si, ze v dopise o prekroceni limitu je napsano 5/5GB za 300 a 10/10GB za 600......no a v ceniku v pdfku je napsano za 10GB/10GB jen 450kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem tam volal jeste kvuli nefunkcnimu webmailu( posta chodi, ale jen se preposila a v Dorucene se zadna neobjevuje:( ) a slecna mi sdelila, ze neni s prechodem neni problem a ze to zada do systemu jeste rucne a behem dneska, nebo zitrka by to melo probehnout..........tak teda nevim :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo.....od dnesnich brzkych rannich hodin to zacalo chodit 4Mbity(4.5 podle meraku na karnevalu).

 

Takze rusume zni.....ANO prechod lze ralizovat telefonicky nebo zadosti na mail.

 

PS: posta mi poras nechodi a o Gigove schrance si taky zatim jen nechavam zdat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem podobny problem, nastevil jsem preposilat postu na mobil, ta se preposlala ale na serveru uz ta zprava nezustala, ackoliv jsem to mel zaskrtnuto.

Pomohlo odskrtnuti, potvrzeni a znovu zaskrtnuti, pak uz to bylo OK.

 

 

Dekuji natisickrat :D zajimave, ze tohle nikdo z techniku karnevalu nezkusil, kdyz to zkoumali, proc to nejede. Uz to beha jak ma....ted jeste budu vymhat tu gigovou schranku :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo.....od dnesnich brzkych rannich hodin to zacalo chodit 4Mbity(4.5 podle meraku na karnevalu).

 

Takze rusume zni.....ANO prechod lze ralizovat telefonicky nebo zadosti na mail.

 

PS: posta mi poras nechodi a o Gigove schrance si taky zatim jen nechavam zdat :P

 

4,5M ti to bude chodit furt :-) teda aspon tak to chodi me ...VSUDE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ja jsem dnes rano pro zmenu zazadal o prechod z T2000 na T1000 (prostrednivtvim e-mailu) a bude to az od 1.7. :

 

Timto potvrzujeme, ze jsme od Vas obdrzeli pozadavek na zmenu

telekomunikacnich sluzeb.

 

Dovolujeme si Vas upozornit na jednomesicni vypovedni lhutu, ktera podle

Vseobecnych podminek zacina bezet od 1. dne mesice nasledujiciho po obdrzeni

vypovedi.

 

Ke zmene tedy dojde k 1.7.05.

 

Za změnu tarifu je uctovan jednorazovy poplatek ve vysi 500 Kc podle platneho

ceniku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...