Přejít na obsah

Opravdu se vám to vyplatí???


Doporučené příspěvky

Amen, U SIPu jsem byl very early adopter, ale už jsem se na to taky vykašlal. V práci mám de facto neomezený mobil a těch 50 Kč měsíčně platím v podstatě pro případ ztroskotání. Samozřejmě, pokud by moje účty za telefon byly vyšší, tak to řeším, ale pokud si to teď všechno spočítám, tak musím odpovědět, že bohužel vyplatí.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Patřím k těm, kteří platí za volání VOIP (u 802.cz) hovorné míň než poloviční oproti UPC, a to bez paušálu, ale asi k UPC taky přejdu. Jejich výhoda je v tom peeringu a v tom, že požrali už značnou část telefonního trhu. Takže pokud voláte jako my denně lidem, kteří UPC mají (u nás jsou to především obě "babičky", který se chytly na ten tarif 50 - oproti O2 jednoznačně výhodnější), tak se to prostě vyplatí. Su poslední, kdo by chtěl dělat jůpísákům reklamu, ale mně to tak vychází. Jistěže by bylo lepší zajistit babičkám mýho operátora (taky má samozřejmě peering), ale to je pro mně neřešitelný. Su rád, že jsem to zvládl u sebe.

Nejlepší je mít providerů víc, třeba Odorik (volání na mobily za 1,59Kč/min. s tarifikací 1+1) a UPC pro volání v rámci sítě. A pokud má člověk telefon typu Siemens A580 IP, tak si v pohodě nastaví až 6 VOIP operátorů + 1 pevnou linku (UPC) a volá a přijímá hovory ze stejnýho přístroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...