Přejít na obsah

Sdílení síťových disků


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Já nasdílené disky mam, ale teď, když jsem začal používat jinej systém (Win 2000) , tak jsem zjistil, že než mi najde okolní počítače, tak mam čas si uvařit kafe. U Win98 jsem takovýhle problémy neměl, tam to bylo okamžitě. Nevíte někdo jestli to tam mam blbě nastavený já, nebo jestli je to "normálníí" ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M$ porty 135-139 a spol. jsou blokovany predevsim kvuli sireni viru, takze budte za ten blok radi :) Je totiz spousta uzivatelu co nepouzva zadny firewall neupdatuje windows a o bezpecnosti nic nevi.

S prodejem verejnych adres to nema nic spolecneho, ty porty jsou blokovany samozrejme i u verejnych IP, tam je riziko utoku bylo jeste vetsi - muze na tebe utocit cely internet nejenom zakaznici karnevalu. Proto kazdy rozumny provider na nastaveno tohle filtrovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník dj.kure

a budou se mi data započítávat když pojedu s kamarádem přes to VPN ?

On má Karneval 1000 s neveřejnejma IP a já 250 s veřejnou IP (oba sme z Plzně - on o dva vchody vedle)

 

Díky za odpověď :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
a budou se mi data započítávat když pojedu s kamarádem přes to VPN ?

On má Karneval 1000 s neveřejnejma IP a já 250 s veřejnou IP (oba sme z Plzně - on o dva vchody vedle)

 

Díky za odpověď :lol:

 

 

V Plzni dávaj k TURBO 250 i veřejnou IP adresu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme s kamarádem dva počítače s Win XP Prof a zajímalo by nás, jestli jde přes internet Karnevalu sdílet disky v siťi podobně jako na LANu. Musíme si nějak v nastavení identifikace sítě zadat stejnou doménu? Máte někdo zkušenost, nebo víte jestli to vůbec jde?

PS: Nejedná se mi o přenášení GB dat, ale spíš o pokus o spojení :-).

 

Dík

 

Já bych si chtěl zřídit něco podobného, s tím rozdílem, že mám doma 2PC (připojené přez router) a chtěl bych si sdílet disk 1PC s kámošem přez net. Jak nastavíme IP adresy v programu Hamachi?

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...