Přejít na obsah

Co nejlevnejsi pripojeni pro seniory


Návštěvník Derek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

Zdravim.

Aktualne resim nejake co nejlevnejsi, byt pomale pripojeni pro babicku, ktera pronika k pocitacum.

 

Prvni jsem zvazoval UPC, protoze u ni v dome by nemel byt problem i s nejvyssimi tarify a uz odebira kabelovku. Nicmene jsem doufal, ze se porad jeste da dosahnout na ten "budgetovej" tarif 256kbps kterej davali gratis k odberu kabelovky, ale ted uz tam vidim jenom 1M za 200 mesicne a nebo standardni 10M a vyssi, byt s nejakejma slevama (ale pochybuju, ze dosahne na stejny slevy a jejich trvani jako my).

 

Takze - 256kbps nebo jinou variantu pro chudy uz UPC neposkytuje?

1M za 199,- je to nejlevnejsi co ted je? nebo se da slevama poridit stejne drahej 10M?

A jak je na tom UPC se slevama pro seniory/ZTP a podobne?

 

Pripadne kdyby mel nekdo tip na jine konkurencni ISP, ktere nejakou podporu pro duchodce maji, tak budu rad za tip - babrdle bydli na velkem sidlisti, takze tam problem s dostupnosti nekolika konkurentu nebude, urcite chci zkusit zjistit i ADSL, ale zacal jsem tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Aktualne resim nejake co nejlevnejsi, byt pomale pripojeni pro babicku, ktera pronika k pocitacum.

 

Prvni jsem zvazoval UPC, protoze u ni v dome by nemel byt problem i s nejvyssimi tarify a uz odebira kabelovku. Nicmene jsem doufal, ze se porad jeste da dosahnout na ten "budgetovej" tarif 256kbps kterej davali gratis k odberu kabelovky, ale ted uz tam vidim jenom 1M za 200 mesicne a nebo standardni 10M a vyssi, byt s nejakejma slevama (ale pochybuju, ze dosahne na stejny slevy a jejich trvani jako my).

 

Takze - 256kbps nebo jinou variantu pro chudy uz UPC neposkytuje?

1M za 199,- je to nejlevnejsi co ted je? nebo se da slevama poridit stejne drahej 10M?

A jak je na tom UPC se slevama pro seniory/ZTP a podobne?

 

Pripadne kdyby mel nekdo tip na jine konkurencni ISP, ktere nejakou podporu pro duchodce maji, tak budu rad za tip - babrdle bydli na velkem sidlisti, takze tam problem s dostupnosti nekolika konkurentu nebude, urcite chci zkusit zjistit i ADSL, ale zacal jsem tady.

UPC nediskriminuje normální zákazníky na úkor věku nebo postižení jiných. :D takže žádné podobné slevy nenabízí.

Jinak 256kb/s už delší dobu UPC nenabízí.

Nejlepší co teď můžeš mít je 10M za 299Kč měsíčně na rok a nebo pak 10M do balíčku s televizí.

 

A nenapsal jsi lokalitu takže ti asi další tipy nikdo nedá na jiné poskytovatele.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Nevidim v tom diskriminaci :P MHD a jine sluzby jsou pro seniory taky zvyhodnene a nemusi jit nutne o "socialni" rozmer, ale obycejny "prizemni kalkul" jak oslovit docela pocetnou skupinu zakazniku... (Eiffel Optic, povinne ruceni...)

 

Lokalita je Pha8 a velke sidliste a jak rikam neni problem s DSL, mozna i LLU.

Takze me zajimalo, jestli nekdo nema informace k velkym ISP typu O2, Tmob a podobne, paklize maji nejake vyhodne nabidky s ohledem na vek ;)

 

Zvazim tu 1M a mozna 10M, ale leda by obchodacka (ktera uz dorazela), udelala neco s tou slevou. Lepsi mensi, ale fixni, nez po roce resit napaleni na plnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník zdenek81

V aktuálním ceníku datovaném 1.6. 2011 je nabídka UPC Internet 1M za 198,66 Kč Jeví se to jako trvalá cena bez závazku a bez nutnosti pořizovat něco v balíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník emba5

OZ mají stále v nabídce I 1M+mini-199 Kč,1M+starter -299Kč,1M+standard -599Kč.Ale nechtějí ho moc nabýzet,protožě za prodej I1M nemajíani korunu.Jsou to plná balíčkové ceny s ročním závazkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...