Přejít na obsah

mux 13


tramin

Doporučené příspěvky

chtěl bych se zeptat(hlavně Tomuse)jestli v poslední době nepozorují problém s muxem 13(Nova HD,Nova sport HD a Prima HD)Mě to kostičkuje a i kvalitu to ukazuje zhruba v polovině stupnice grafu.Ostatní muxy vypadají OK.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč při problémech s nějakým muxem taky nenapíšete město, ve kterém máte problém.

Tak třeba v Ostravě nedávno zvýšili výkon DVB-T vysílače a tak tam může docházet k nějakému rušení ...

 

Ale takhle nejde moc pomoci, v Praze já nevidím žádné problémy na tomto muxu.

 

Měl jsem po přeladění z rastru Karnevalu na UPC problémy s muxem 12, protože v Praze na stejném kmitočtu DVB-T. Musel jsem vyměnit část domácího rozvodu aby mi vše zase fungovalo.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Newman81

V Otrokovicích (Zlínsko) mám v posledních dnech problém s muxem, ve kterém jsou mj. Prima COOL a Barrandov TV. Obraz kostičkuje, až po chvíli vypadne signál úplně. Je tu ještě někdo z okolí, kdo by mohl potvrdit ten samý problém? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standa:omlouvám se,jedná se o Brno-Líšeň.V pátek byl u mě technik na výměnu STB a aniž by cokoli zkontroloval,tak ještě před vstupem do baráku zvýšil úroveň signálu(aspoň takhle mi to řekl).Byl to takový starší pán,co se zřejmě učil u Edisona(bez urážky).Tak by mě zajímalo,jestli to může mít nějakou souvislost.Tvrdil,že nejhorší signál bývá u slovenských stanic.Fakt jsem nepochopil,jakou souvislost to má s výměnou STB...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca
Proč při problémech s nějakým muxem taky nenapíšete město, ve kterém máte problém.

Tak třeba v Ostravě nedávno zvýšili výkon DVB-T vysílače a tak tam může docházet k nějakému rušení ...

 

Ale takhle nejde moc pomoci, v Praze já nevidím žádné problémy na tomto muxu.

 

Měl jsem po přeladění z rastru Karnevalu na UPC problémy s muxem 12, protože v Praze na stejném kmitočtu DVB-T. Musel jsem vyměnit část domácího rozvodu aby mi vše zase fungovalo.

 

Který, že to vysílací tv kanál v Ostravě nedávno zvýšil výkon?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Který, že to vysílací tv kanál v Ostravě nedávno zvýšil výkon?

 

Tak se omlouvám, minulý rok začal vysílat MUX 1 z Lysé hory 100kW a tak se mi to nějak spojilo :-o.

V Ostravě (vysílač Hošťálkovice) vysílá 100kW již od roku 2009

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca

MPX1 na K54 vysílá z Lysé Hory nikoliv s ERP 100kW, ale "pouze" 25kW!! 100kW je zde mezinárodně koordinováno, ale v konečné fázi není tento max. výkon využit. Od 1. května zde začne na K37 s výkonem 25kW vysílat i MPX2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...