Přejít na obsah

Změna služby a nižší cena


Návštěvník qjet@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník qjet@seznam.cz

Dobrý den, 

máme službu Komfort+ internet 300 za 750,- smlouva nám končí 4.2020 a rádi by jsme službu TV 120 programů
69 v HD kvalitě zrušili a nechali si pouze INTERNET 300 s VĚRNOSTNÍ SLEVOU. Jaká tam může být cena služby pouze s INTERNETEM stejné rychlosti? Jak mám postupovat pro získání ceny 350,- za POUZE INTERNET?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Změna služby a nižší cena

qjet - já tomu rozumím tak, že ceny jsou na webu UPC takové nějaké lehce neprůhledné .... zkrátka aby se v nich čert vyznal.

Dle nabídky na webu pro moji lokalitu mi vychází, že běžná cena od 7. měsíce je 529,- Kč. Což předpokládám, že je kalkulovaná cena včetně pronájmu modemu a včetně odečtené věrnostní slevy (aspoň mi to tak vychází podle mých faktur). Při koupi vlastního modemu by ses dostal na cenu 459,- Kč. Pokud jsou nějaké pochybnosti, zda tato cena je včetně modemu, nebo bez modemu, by ti určitě řekli na zákaznické lince.

Co se týká další lepší ceny, netuším, jestli se ti podaří něco uhádat.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qjet@seznam.cz

Jak tedy postupovat pro ziskani ceny bez TV a neprijit o vernostni slevu. Kdy nejdrive mam zadat o ZMENU ? ci VYPOVED SLUZBY se zamerem ZMENY SLUZBY na pouze INTERNET 300+ ?

EDIT: u UPC jsme jiz od 2008 bo mozna i dele 😕

Ma tu nekdo zkusenost s lepsi cenou stejneho internetu od konkurence v Brno > Cerna Pole > Merhautova ?

 

Upraveno uživatelem qjet@seznam.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsnadnější je zavolat na klientské centrum a dohodnout změnu služeb. Věrnostní cena (sleva) je pak poskytována všem, kdo o ní projeví zájem. Ale na nižší cenu, než je v ceníku, se asi nedostaneš. Pokud končí původní věrnostní období v dubnu, pak to řešit nejpozději měsíc před skončením.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník ati

Zkusil jsem zmenit slozeni sluzeb protoze se mi blizi konec obdobi.

Potrebuju hlavne uz neplatit pausal za telefon 🤦‍♂️ a zrusit HBO kdyz na to nekoukam.

Na infolinku jsem volal 2x, poprve jsem dostal slovni nabidku a kdyz jsem ho okamzite neprijal podruhe uz mi bylo receno, ze zadnou nabidku uz nedostanu jelikoz tu jedinou jsem jiz odmitl. Pisemnou nabidku slozeni sluzeb mi odmitli dat. Odebrat HBO z balicku TV taky.

Komunkace operatora na infolince na muj vkus extremne arogantni. Skakala mi do vet, zvysovala hlas.

Evidentne UPC ma tech zakazniku moc a potrebuje se jich zbavovat. Ani nevidi kolik let jsem jejich vernim zakaznikem, pamatuji si me jenom od posledni zmeny smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošli písemnou výpověď smlovy. Pak ti zavolají sami, aby se tě pokusili udržet, tam je mnohem větší šance na domluvu. Tedy tak to fungovalo v UPC, je možné že teď u Vodafonu bude arogance mnohem horší a naplní se neblahá očekávání mnoha lidí, že prodejem UPC šlo všchno do kopru. Uvidíme.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ati

Vypoved uz mam napsanou. To bylo jedine co dokonale zvladla operatorka na infolince - poskytnout mi formular a postup jak to cele vypovedet.

S tim vodafonem nevim, ja jsem dlouho zakaznikem vodafonu, je pravda, ze sem tam malinko me nastvali ale nakonec vzdy doslo k domluve a ke slusne komunukaci.

Dokonce naposledy se mi ozvali sami a nabidli mi za mirne navyseni pausalu nekolikanasobne vic dat tak jsme si placli. 

BTW. Vi nekdo jestli jsou vubec nejake synergie mezi UPC a Vodafone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...