Přejít na obsah

Analog v kabelu nezrušíme, ujišťuje UPC ...


tomus

Doporučené příspěvky

Analog v kabelu nezrušíme, ujišťuje UPC. Připravuje se sjednocení nabídek

 

Někteří zákazníci kabelové televize od společnosti UPC Česká republika si stále nejsou jisti, zdali nebudou muset povinně přejít z analogové na digitální nabídku. Nic takového nehrozí teď ani v budoucnu. Serveru DigiZone.cz to řekl mluvčí tohoto operátora František Malina. Neopodstatněné jsou tedy i některé údajné hovory operátorů, kteří se snažili zákazníky přesvědčit, že analogová nabídka se ruší.

 

Do budoucna by mělo dojít v celé republice ke sjednocení nabídky staršího způsobu distribuce signálu. V síti UPC by mělo být k dispozici přibližně 20 programů. Změn už se mohli dočkat zákazníci v Praze a Brně. Společnost během března převáděla analogovou nabídku Klasik se čtyřiceti programy na digitální nabídku Standard, která má programů osmdesát. Pro zákazníka je důležitá skutečnost, že tento převod bude proveden zcela zdarma odborným pracovníkem UPC. Těm, kteří souhlasili, zůstanou zachovány také ceny balíčků a přiznané výhody.

 

"Nebudou-li zákazníci s převedením na nabídku Standard souhlasit, pak budou mít samozřejmě možnost zdarma přejít na nižší digitální službu Starter a k ní si třeba vybrat balíček programů. A pokud naši nabídku na přechod k digitální kabelové televizi nevyužijí vůbec, bude jim ode dne ukončení analogové služby Klasik účtována a dodávána služba v rozsahu analogové nabídky," dodal Malina. Firma přistupuje k tomuto kroku proto, aby se jí uvolnilo místo pro nové digitální programy. Zákazníci s analogovou i digitální nabídkou mohou v síti jako bonus sledovat také multiplexy, které si operátor skládá.

 

Zdroj: http://www.digizone.cz/aktuality/analog ... stuje-upc/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...Těm, kteří souhlasili, zůstanou zachovány také ceny balíčků a přiznané výhody......"

 

Co to je za blabol. Za analog Klasik se platilo cca. 500, za digi je cca. 600..?

Na 5 měsíců to mají stále za stejnou cenu. Nebo si mohou udělat nějaký balík s internetem. 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Já patřím k těm, kteří přešli na digitální vysílání až teď během února z důvodu vypnutí nabídky KLASIK. Obdrzžela jsem od UPC dopis s nabídkou na přechod na STANDARD za původní cenu na 1 rok. Technik UPC mi dovezl kromě STB i dodatek ke smlouvě, kde je uvedena platnost 1 rok s počátkem platnosti 28.2.2011.

Uvidím co bude za rok, předpokládám že se mi podaří tuto cenu prodloužit stejně jako mi prodlužovali KLASIK několik let za 300Kč.

Jsem z Brna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...