Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník CiraCira

To je super, že ta kravina Nat Geo Music končí. Konečně muzika z 60tých a 70sátých let. Ta jediná se dá poslouchat. Díky UPC, udělali jste mi moc velkou radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tomus: Jenže on neskončil. A i kdyby skončil, bylo avizováno, že bude nahrazen některým z kanálů od Foxu, který by mě byl rozhodně milejší než toto.

 

CiraCira: Nat Geo Music kravina určitě nebyla. Byl to unikátní kanál s hudbou z celého světa, která se jinde nevidí a neslyší. Na retro hudbu tu máme VH1 a VH1 Classic, nepotřebujeme třetí podobný kanál, který nejen že nabídku neobohatí, ale spíše ji ochudí. Jo, kdyby Retro Music přidali navíc a nechali i Nat Geo Music, pak prosím, ale takhle jsme na úkor Retro Music akorát přišli o jeden z nejunikátnějších hudebních kanálů na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Vyřazení NGM určitě nebylo skrz zařazení Retra, pro UPC by jistě nebyl problém nechat obě stanice, kdyby to bylo možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jenom jednu stanici a ještě k tomu není v HD?

http://www.parabola.cz/clanky/4487/upc-zarazuje-do-sve-televizni-nabidky-retro-music-television/

 

Hlavně, že se chvástali kolik HD programů letos přibude... a přidat po půl roce jen 1 kanál mi přijde v porovnání s konkurencí ubohé. Reklamní Stil nepočítám.

 

Retro Music Television je zajímavý kanál a určitě ho dost lidí uvítá, to souhlasím. Myslím, že celkem dobrá volba. Ale je to málo. Navíc... kdy že si ho UPC registrovalo u RRTV? Před rokem? Alespoň je vidět, jak dlouho jim trvá se dohodnout.

 

Ale dobře, musím uznat, že se alespoň začali snažit... lepší, než nic.

Můžeš napsat, kdy se kdo z UPC chvástal přidáváním HD programů? Pokud vím, tak zrovna UPC je dost opatrný provider na to, co naslibuje a většinou je to tak, že si lidi vyfantazírují co všechno by se mělo v kabelu objevit a pak se hrozně diví, když jim jejich sny UPC nesplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Asi nejen pro me je Retro zajimavejsi nez NGM. Asi tak, jako by byl Eurosport 2 NEE lepsi nez ta anglicka verze, ktera se vysila v kabelu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Vyřazení NGM určitě nebylo skrz zařazení Retra, pro UPC by jistě nebyl problém nechat obě stanice, kdyby to bylo možný.

I Vy naivko. Jak už jsem napsal, i kdyby Nat Geo Music skončil, byla slíbena náhrada v podobě jiného kanálu od Foxu. Výměna za Retro Music je čistě podraz UPC na jejich zákazníky. Tak to vidím já a těžko mi to tu kdo rozmluví. Je to stejný podraz jako loňské vyřazení Motors TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ja jsem rad - jsme v cechach tak tenhle kanal sem urcite patri - urcite vice jak nejaky hugo bugo - a komu se to nelibi tak at si koupi sat. prijimac a nebo se odstehuje treba do zimbabve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřazení NGM určitě nebylo skrz zařazení Retra, pro UPC by jistě nebyl problém nechat obě stanice, kdyby to bylo možný.

I Vy naivko. Jak už jsem napsal, i kdyby Nat Geo Music skončil, byla slíbena náhrada v podobě jiného kanálu od Foxu. Výměna za Retro Music je čistě podraz UPC na jejich zákazníky. Tak to vidím já a těžko mi to tu kdo rozmluví. Je to stejný podraz jako loňské vyřazení Motors TV.

Nikde jsem neviděl informaci, že dojde k výměně za nějaký kanál od Foxu. Možná to tu někdo psal, ale určitě to nebyla informace od p. Maliny z UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ano, ale sám p. Malina v říjnovém UPC informuje říkal, že přes to avízované ukončení vysílání (ze strany Channel) vysílá NGM dál a proto je i stále v nabídce. Každopádně šlo do TK napsat, že Retro Music nahrazuje NGM, poř. že zařazují nově RMT a ukončují NGM. Tečka, bylo by jasno. Tyhle ty jejich PR podfuky, jakože "my nelžem, my jen neříkáme celou pravdu", jsou dost ubohé.

Jinak já jsem ale samozřejmě za zařazení Retro Music TV taky rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...