Přejít na obsah

Nejde naladit NOVA CINEMA a Prima COOL


Návštěvník St@nley

Doporučené příspěvky

Návštěvník St@nley

Přelaďoval jsem TV SAMSUNG LE40C650 a CA modul s CONAX kartou (DIGI STANDARD) a nenaladila se mi NOVA CINEMA a PRIMA COOL.

 

Dával jsem automatické ladění - všechny kanály (kompletní ladění), ale tyhle dvě stanice se nenašly, přitom dříve jsem je měl.

 

Neporadí někdo, v čem je problém?! Dají se zkusit naladit nějak ručně?! Že by ja automatika najednou nenašela?! Všechny ostatní progamy se naladily bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, toto jsem již taky objevil, ale cca před týdnem bylo vše ještě ok až nyní, kdy jsem TV přeladil uvedené programy zmizely. Zkusím to naladit ručně a uvidím.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Tak to opravdu funguje. Ruční ladění našlo chybějící stanice. Ale zaráží mě, proč dříve (ještě cca před měsícem) TV naladila na automatiku úplně všechno a nyní se musí něco dolaďovat ručně?!

 

To mi nepřijde jako chyba v TV. Nebo ano?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nezadával jsi před měsícem ladění z kmitočtu 170,5 MHz SR 5000?

Automatické ladění prostě nenajde SR 5000, pokud se zadá ruční ladění a nějaký kmitočet UPC (nejlépe 170,5 nebo 163,5 MHz SR 5000 - jsou stejné pro všechna města) najde potom všechny programy

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Dávám vždy kompletní ladění, bez omezení, digi+analog. Nic jsem neměnil. Proto je mi divný, proč dřív to ladilo vše a nyní jen něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Dobrý den,

 

mám stejný problém, automatické ladění nenašlo SR 5000, teď řeším problém jak to naladit ručně. Jakou mám zadat frekvenci, modulaci, přenosovou rychlost? Zadával jsem 170,5 nebo 163,5 MHz jak tu už někdo předtim zmiňoval, ale programy to žádne nenajde. Co vůbec znamená parametr modulace?

 

předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...