Přejít na obsah

Kostickovani Cablestar HD2 + DVBviewer


Návštěvník xray0045

Doporučené příspěvky

Návštěvník xray0045

Zdravim vsechny, portebuji vas nazor. Mam Cablestar HD2 a plnou verzi DVBvieweru 4.2.1.0 Pred nejakou dobou se mi u vsech HD programu zacalo objevovat kostickovani a to i pres to ze sila signalu dle dvbvieweru je 98% U SD kanalu se nic takoveho nedeje. Zkusil jsem zmenit kodec z Mainconceptu na fddshow, ale vysledek je stale stejny. Na stejnem vedeni mam i HD televizi s vlastnim dvb-c tunerem a tam tenhle problem neni. Signal do TV a to Cablestaru mam rozdeleny obycejnym rozbocovacem u ktereho neznam utlum a na zasuvce od UPC je i pasmova propust nebot skrz kabel sel i brum. Pokud jsem z cesty vyhodil rozbocovac situace byla stejna. Je mozne ze by cablestar byl na HD signal tak citlivy ze na nem by kostickovani bylo videt a na TV Samsung s kabelovym tunerem ne? Myslite ze ma smysl kontaktovat UPC kvuli provereni kvality signalu? Nemate nekdo podobne potize?

Screeny s kostickovanim:

http://img691.imageshack.us/img691/6191/tverror.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/4933/tverror2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník mates608

po 1.roce provozu mě začal taky kostičkovat obraz před ti bez problému přeinstaloval jsem i system obraz kostičkuje stále je to na všech programech vyřešil jste někdo problém s kostičkováním popř.. mam reklamovat

viz obrazek

cablestar%20hd2%20error.jpg

Upraveno uživatelem mates608
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mates608

měl jsem u nás technika od UPC předělával celý rozvod v bytě včetně nových zásuvek udělal mi i nový kabely s koncovkami na TV Samsung žádný problém není

DVBViewer mi ukazuje 96 procent tak to signálem asi nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém. Po půl roce bezchybného provozu se začal obraz stejně rozpadávat. Nejdříve HD a potom i SD stanice.

 

Přeinstalovat jsem všechno všechno (včetně OS), natahal nové kabely, zapojil do cesty i zesilovač a nic nepomohlo. Už jsem i začal shánět i nový tuner.

 

Pak jsem připojil Technisat (mám USB) do stolního PC a po týdnu testování žádný výpadek. Vyměnil jsem hardware v HTPC a mám po problémech.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • klkj
  • dgdfgd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...