Přejít na obsah

Nefunkční internet (modem Motorola, router TP-WR743ND)


Návštěvník Magniel

Doporučené příspěvky

Návštěvník Magniel

Zdravím, mám internet UPC Fiber Power 10. Po připojení kabelu z modemu do notebooku a vyresetování modemu funguje internet v pořádku.

Problém nastává, když za modem chci zapojit router (typ TP-WR743ND). Zapojím kabel do WAN zdířky, nastavím wifi a restartuju modem.

 

Poté se nastaví v routeru WAN:

(IP Address: 62.245.120.148

Subnet Mask: 255.255.255.0

Default Gateway: 62.245.120.1

DNS Server: 0.0.0.0 , 0.0.0.0)

 

Zkusím se připojit k wifi přes notebook a ve windows (mám w7) se mi zobrazuje "Připojení k Internetu není k dispozici." Zkusím vyhledat řešení přes centrum síťových připojení a sítí a vyhodí mi to "server DNS neodpovídá". Vše mám nastaveno na automaticky. Na stránkách výrobce routeru jsem nalezl upgrade firmwaru (http://www.tp-link.com/support/download.asp?a=1&m=TL%2DWR743ND), který řeší chybu komunikace WAN a DNS. Zkusil jsem tedy upgradovat router a bohužel, nepomohlo to.

 

Máte s touto anebo podobnou situací nějaké zkušenosti? Potřeboval bych to zprovoznit co nejnutněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Mám stejný problém od té doby co mám modem Cisco - velmi často se stane, že mi PC hlásí, že server DNS neodpovídá, jede jen skype, nic jiného se nechytá. Někdy pomůže vypnout/zapnout wi-fi, někdy nepomůže nic. Dokud jsem měl Motorolu tak se mi to nestávalo. Když teď čtu o motorole a TP, kdy jsem ve stejné kombinaci problém neměl, tak mě spíš napadá, jestli není chyba spíš ve službě, než v HW :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...