Přejít na obsah

Dolby Digital zvuk


Jardabr

Doporučené příspěvky

Zkoušel jsem připojit ke Kaonu AVreciever a narazil jsem na to, že všechny kanály, které display na Kaonu zobrazuje jako zvuk DD, dekóduje AV jako Dolby, mimo kanálu ČT HD. Ten stále vysílá zřejmě jen Stereo. Nemyslím si, že by to bylo Kaonem, ale spíš tím, co UPC posílá. Máte někdo podobnou zkušenost? Před Kaonem jsme měl Handana 6000 a myslím si, že když CT (samozřejmě ne HD) vysílala jendou za X s DD zvukem, tak to reciever dekódoval. Vysílá CT ještě někdy DD, když to není HD?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

Mne CT HD urcite posila do receiveru 5.1. zvuk u vybranych poradu. standartne DD 2.0. Mam ho pripojen pres optiku, ne pres HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já mám taky přez optiku. Ještě jsem zjistil, že i CT1 (ne HD) vysílá s DD zvukem, ale reciever to nezobrazí jako DD, ale Dolby Pro LogicII. Jak jsem psal, ostatní (HD) programy jsou v pořádku.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy
To já mám taky přez optiku. Ještě jsem zjistil, že i CT1 (ne HD) vysílá s DD zvukem, ale reciever to nezobrazí jako DD, ale Dolby Pro LogicII. Jak jsem psal, ostatní (HD) programy jsou v pořádku.

 

postřech

trochu budu oponovat, mám také zapojení přes optiku a u HBO jsem několikrát narazil, že originál ang = dolby digitál, česky = dolby pro logic 2.

 

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

mne se to kdysi stalo jeste s handanem. a to byla situace kdy opravdu HBO vysilalo jen stereo a protoze sem mel na receiveru z minulosti aktivovan DPLII tak to ze stereo signalu rozhodilo do DPLII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník hanys.k
co tu resite za blbosti dd je jen hnusna komprese original sterea a porad je lepsi stereo nez nejaja zpatlanina

to se pleteš...píšeš tady o dolby prologic a ne o dolby digital...to je rozdíl a dost velký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...