Přejít na obsah

Karneval a hrani po siti


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

proc mi nejde hrat????? duvod???.............. mam nastaveny ipecka, branu, firewall vyplej a stejne si Age nezahraju..... ukazuje mi to uplne jiny ip, nez by melo:-((( zadny 81.27.192.** ... nevite nekdo cim by to mohlo byt?? uz mam vazne abstak!!! misto karnevalu jsem si mohla objednat neco levnejsiho, jenze jsem chtela hrat po siti, coz mi taky nejde!! a tak jsem pekne nastvana........ prosim, poradte nekdo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

na Karnevalu si jentak nezahrajes, pokud nemas verejnou IP (stoji 220kc + 100kc/mesic), jinak tak maximalne na vnitrni siti karnevalu...

 

to je to, jak kanreval oblbuje lidi :-\ uvadi v ty svy tabuce na webu, ze je to to nejlepsi na sitove hry a pak dochazi k situacim, kdy si uzivatel chce zahrat a nejde mu to, protoze to jeho sit bez verejne IP podporuje pouze ve vnitrni siti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
na Karnevalu si jentak nezahrajes, pokud nemas verejnou IP

 

Já hraju CSko, zkoušel jsem Quake i nějaký závodní hry a bez problému. S nevřejnou bude problém při zakládání, tj. když je tvůj počítač server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dmnc

Vnitřní sítí je myšlena velká sít všech uživatelů Karnevalu kde jsi automaticky začleněn, takže si můžeš např. zahrát s někym, kdo má taky Karneval nebo cokoliv s tímto uživatelem. Jsi vidět jak z jeho strany tak i ze strany tvojí. :)

 

PS: Jednoduše vysvětleno :) myslim že odborně by jsi to možná nepochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Ja jenom NHL 2004, protoze NHL 2005 ma zmrsenej sitovej kod, takze to laaguje i na dobrym pripojeni nebo LAN. Nebo je tento problem jiz vyresen nejakym patchem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakou pak mame pouzit ip adresu k pripojeni po vnitrni siti? Zkouseli jsme s kamosem leccos, ale nejak se nemuzeme najit... (chcem hrat AoE1). Poradte, pls... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...