Přejít na obsah

BitTorrent-limitování nebo blokace portů?


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Nechtěl sem zakládat nové téma ale předchozí podobné téma(UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech) bylo uzamčeno .

 

Nedávno došlo u mě k navíšení rychlosti internetu z 10M na UPC Fiber Power 25 . Problém je vtom že při používání BitTorrent sítě mam pocit že dochází k limitování nebo blokaci portů. Navázání komunikace třeba s privátními trackery je teď u mne dosti omezeno .Tento jev už nezažívám poprvé.Vždy je to spojeno s navyšováním rychlosti. Zdá se mi že UPC po určitou dobu tak omezuje uživatele kteří mají větší datové toky na úkor ostatních aby zaručily dostupnost garantované rychlosti pro všechny. Chci se zeptat jak je to v jiných lokalitách a zda má cenu řešit to přes klientské centrum UPC.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

V ostravě to taky maj nastaveno tak, že 25M je horší jak 10M... 10 jede pořád 10, ale 25 jede od 2 do 23... takže hned jak skončí akční úpis, tak jdu zpátky na 10M, jelikož tam je to stabilnější, spolehlivější a ve špičce (od 17 do 21 hodin) i znatelně rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník mill

Od soboty pozoruji drasticky pokles rychlosti stahovani pres uTorrent.

Drive tarif 25M rychlost uT cca 3 MB/s, po zmene 10M rychlost cca 1,2 MB/s coz bylo vporadku.

Od soboty se to ale po vetsinu casu plazi rychlosti cca 1-10 kB/s narazove max. 25-30 kB/s, zadne nastaveni jsem nemenil, rychlost pres http i ftp je ok, zkousel jsem pro overeni znovu stahnout torrent ktery jel jeste v patek plnou rychlosti, a taky je to pomale. Vsechno jsou to torrenty, kde pomer seedu a peeru je cca 1:1-1:3, a v poctu cca 100-2000 seedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...