Přejít na obsah

Výpadek UPC


Návštěvník freekarol

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

Dobrá výmluva, protože to není určeno pro firmy, tak mám počítat s nespolehlivosti. Tak konkurence to má jinak, tak vždy lze přejít tam. [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

 Taková je teorie, v praxi se někomu opravdu povedlo, že by UPC chtělo menší poplatek za výpadek služeb a nejednalo se o firemní tarif?

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, freekarol napsal:

 Taková je teorie, v praxi se někomu opravdu povedlo, že by UPC chtělo menší poplatek za výpadek služeb a nejednalo se o firemní tarif?

 

 

 

 

v praxi funguje uplne vpohode.. uz jsem mel 3x mensi mesicni vyuctovani, jelikoz nejel internet a za tu dobu co nejel mi odecetly penize.. nemam s tim problem.. jen teda by s tim neco meli delat.. o penize mi nejde, jde mi o to, aby to fungovalo.. kdyby o2 po me nechtelo skoro 2x tolik co upc, tak uz jsem davno presel.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

 

V 30. 11. 2019 v 11:50 AM, freekarol napsal:

Dobrá výmluva, protože to není určeno pro firmy, tak mám počítat s nespolehlivosti. Tak konkurence to má jinak, tak vždy lze přejít tam. emoji6.png

Je fyzicky nemožné zaručiť 100% funkčnosť.

Ono, nemôžeš sa sťažovať na niečo, s čím si súhlasil.

V zmluve ktorou potvrzduješ platnosť služby, máš pekne spísané garantované rýchlosti (u 150Mbps to je 60/5Mbps alebo ako, pred pár Dňami sa to riešilo.) a aký je garantovaný čas funkčnosti oproti celému mesiacu si nie som istý.

Pozri si na nete ako to je s garanciou internetu čo sa týka časovej prístupnosti, každé jedno desatinné miesto vrámci % času prístupu stojí majland naviac.

napr. 89% prístupnosti stojí 30€/mesiac pri nejakej vymyslenej rýchlosti, zatiaľ čo 89,9% prístupnosti už stojí 100€/mesiac, a z tých desatinných miest naviac pre dôležitých zákaznikov by sa ti zakrútila hlava, a áno, aj tým semtam vypadne Net, niekedy i na viac ako hodinu a neriešia to ako bohužiaľ väčšina zákazníkov typom "som frajer, začnem na ISP nadávať a idem inam"

Jednoducho sa s tým zmier že veľká spoločnosť by mala riešiť nejako ochotne jednotlivca ktorému nejde internet niekoľko hodín a nepoužíva to na svoje zarábanie a platí malú čiastku, veľmi podcenenú vzhľadom na to, aké náročne je udržovať prístupnosť k internetu vzhľadom k tomu, že Koax. siete sa dajú ľahko zo stabilnej siete spraviť katastrofálnym uzlom vďaka nepozornosti a neprofesionálnosti jednoho z uživateľa. 

takto to bolo, je, a bude, a všade, každý jeden ISP to takto má. Riešenie je Biznis tarifa, platíš iné peniaze než obyčajný zákazník, a máš dokonca osobitný support, ktorý by mal byť 24/7 online, kdežto obyčajný Helpdesk na levelu 1 funguje len cez deň, a cez víkend asi nefunguje vôbec tuším.

Upraveno uživatelem ApacheSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel43

Tak bydlím Praha 4 Bráník a nahlášen výpadek až do večera.To už přeci není možný!Kdykoliv potřebuji internet,tak nefunguje.A samozřejmě ani televize.To už musím nějak řešit. Hlavně že mám UPC Business Medium😫

Upraveno uživatelem Karel43
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...