Přejít na obsah

změna ip adresy


Návštěvník aldik

Doporučené příspěvky

Návštěvník aldik

nevíte jak často se u UPC mění uživatelům jejich IP adresy? .. za moji dobu u UPC (začínal sem ještě u Karnevalu) se mi myslím změnilia IP adresa jen jednou.. dřív mi začínalo 89.xxx a ted mám 94.xxx ..

.. myslel sem že restartem modemu se načte nová IP adresa, ale nic.. to se snad mění jenom když si UPC usmyslí že by bylo dobré zákazníkům prohodit IP adresy mezi sebou? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každá ip adresa je nějakou dobu vázaná na adresu síťový karty zařízení, který je připojený na modem... pro změnu ip adresy je potřeba změnit zařízení nebo jeho mac adresu, popř. mít zařízení delší dobu odpojený (možná tejden, nevim)... ale ip adresa se může změnit i v případě, kdy si to upc usmyslí :P

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik
každá ip adresa je nějakou dobu vázaná na adresu síťový karty zařízení, který je připojený na modem... pro změnu ip adresy je potřeba změnit zařízení nebo jeho mac adresu, popř. mít zařízení delší dobu odpojený (možná tejden, nevim)... ale ip adresa se může změnit i v případě, kdy si to upc usmyslí :P

 

no nedávno nám tu technik zapojoval telefon a televizi (zrovna mělo UPC nějakou super akci), a měnil se i modem.. ale IP adresa pořád stejná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník aldik
Prej stačí vypojit modem ze el.sítě na 30sec pak zapojit měla by se změnit ip adresa mě to alem nefunguje nevíte jak to je???

 

no, ale ip adresa se rozhodně nezmění :wink: .. to by sice spousta uživatelů uvítala, ale admini na různých webech by zabanovali půlku sítě UPC a nejen upc pokud by to tak fungovalo i jinde :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Mr.Lolendo

Srandovní je že mám vypnutý DHCP server i na Gateway takže mám ip adresy nastavené ručně ale dneska mi od dopoledne prestal jet net. Tak jsem zkusil zapnout DHCP a ejhle net jede a změnila se ip adresa. Takže WTF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...