Přejít na obsah

UPC představilo novou nabídku připojení pro firmy


Návštěvník Tukancheez

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Nejlevnější UPC Fiber Business 15 s maximální rychlostí downloadu 15 Mbit/s a rychlostí uploadu až 3 Mbit/s vyjde na 499 korun měsíčně bez DPH. Za 666 korun měsíčně bez DPH mohou firmy a živnostníci získat tarif UPC Fiber Business 40 s rychlostí downloadu až 40 Mbit/s a s maximální rychlostí uploadu až 4 Mbit/s. Nejvyšší tarif nese označení UPC Fiber Business 110 a za 999 korun měsíčně bez DPH zahrnuje připojení o maximální rychlosti downloadu 110 Mbit/s a uploadu až 10 Mbit/s.

.

Zdroj: http://www.lupa.cz/zpravicky/upc-predst ... pro-firmy/

 

Co na to říkáte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož to je zajímavý :shock: o 200 kč vyšší cena jak u klasickýho FP100, jenom příplatek za pevnou IP adresu, víc místa na FTP, o 10 Mb/s rychlejší download a smartguard a.k.a. f-secure :shock: kdyby to jelo 110/11, tak bych snad i přešel :lol: to by neměl bejt problém, ne? by určitě spousta lidí dala přednost tomu 15/3 za 600 měsíčně před 10/1 za 500...

 

edit 1: já to snad zkusim... :shock: aspoň zjistim, jestli si to může objednat domácí zákazník nebo ne... ale proč by nemoh, že, stojí to víc a oni z toho budou mít větší zisk... :lol:

 

edit 2: hm, tak to nejde :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

slamb: presne to mne napadlo, ted platim s pevnou IP za 100/10 1200,- mesicne, s firemnim tarifem bych mel totez s rychlosti 110/10 za 1199,-

 

opravdu nechapu jejich cenovou politiku

 

proc to neslo? musi to byt zrizene na ICO? nebo nebytovy prostor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1
..ze tech 5 verejnych IP bych take bral, apson pak clovek nemusi kupovat router.

 

no myslim, ze 5 verejnych IP po 200,- Kc za jednu za mesic bys nebral

to se ti router zaplati uz po jednom mesici provozu...

 

UPC ma bezkonkurencne nejdrazsi pevny IP v CR (a mozna i na svete ;-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc to neslo? musi to byt zrizene na ICO? nebo nebytovy prostor?

ženská se na to ptala jiný ženský, páč vůbec netušila, co se mnou má dělat, pak mi řekla, že to nejde... :? důvod nevim... ještě mě napadá to zkusit přes tu jejich online objednávku samostatně, ne jako zvýšení stávajícího tarifu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

aha, ja se chytil na to, ze firmam nabizeji jednu pevnou IP (ktera se normalne priplaci 200,- Kc mesicne) zdarma

 

automaticky jsem pocital, ze dalsi verejne IP budou zpoplatnene stejnou castkou jako pevna IP - coz z tiskove zpravy takto nevyplyva

 

podle mne budou dalsi verejne IP za priplatek, ale jestli je v cene i 5 verejnych IP adres, tak to je skutecne skandal :-)

 

v tom pripade to je o 10% rychlejsi nez pripojeni pro domacnost, navic 5 verejnych IP a pritom o 1,- Kc levnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...