Přejít na obsah

UPC snižuje ceny 100 Mb a 50 Mb internetu.


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Nechci prudit. Ale za cca 9 let, co jsme u UPC nám ještě nikdo nezavolal a nic takového neposlal. A to se zase dostávám na začátek. Proč mám jako dlouholetý zákazník, odebírající od UPC v podstatě všecko co jde a vždy včas platící, permanentně slídit co UPC udělá, abych náhodou naplatil jako blbec zbytečně ?

Tak mě také, co jsem u UPC, zavolali asi jen 2x. Shodou okolností se to v obou případech týkalo nových tarifů u internetu. Ale na druhou stranu já jsem zase vůči všem telefonickým nabídkám nedůvěřivý a raději si zapátrám sám, jestli je oravdu výhodná nebo ne. Maily však dostávám celkem pravidelně a nejsou to jen souťěže nebo programové tipy, ale i informace o službách a tarifech, které UPC poskytuje. Tak nevím, jestli jen já mám takovéto "štěstí". :)

Netuším, jestli je UPC výjimkou nebo ne, ale domnívám se, že ani ostatní firmy, např. telefonní operátoři, pokud nechávají své staré tarify v platnosti, hromadně nekontaktují osobně stávající zákazníky a nepřemlouvají je k přechodu na tarify nové. Domnívám se, že je to patrně i z důvodu již poměrně velkého počtu zákazníků. Dříve, když UPC měnilo internetové tarify, tak ty staré zpravidla rušilo, ale přechod na nové rychlosti probíhal postupně řadu měsíců. Nyní tedy, patrně z kapacitních důvodů, nechávají staré tarify tzv. "vyhnít", ale přechod na nový, pokud si jej zákazník objedná, je prakticky okamžitý.

Že se o nových tarifech ví, svědčí i tato diskuze, určitě to nevyžaduje ani nějaké usilovné pátrání najít je na oficiálních stránkách a změna služeb je možná už několik let. Je na to myslím i přímo kontaktní formulář na webu UPC. Pokud jde o snížení, např. z Fiber Power 30 na Fiber Power 25, tak to bude sice za stovku, ale vzhledem k tomu, že rozdíl v měsíčním paušálu je cca 258 Kč, tak se to určitě vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

UPC právě staré tarify neruší, staré Chello tarify zůstaly, Fiber Power30 pravděpodobně zůstane taky. Takže dlouholeté zákazníky pěkně necháme, ať platí nesmyslné sumy, a kdybych náhodou chtěli nový tarif, tak jim ještě naúčtujeme 100 Kč.

 

Ale bych na UPC jen nenadával, tak zlevnění pochopitelně vítám. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
UPC právě staré tarify neruší, staré Chello tarify zůstaly, Fiber Power30 pravděpodobně zůstane taky.

OK, tak zas takový přehled o všech možných současný i historických tarifech u UPC si nemám. Myslel jsem to spíš tak, že dříve se nějak tarif jmenoval, např. Light, který měl nějakou rychlost. Tu po čase navýšili, ale jméno zůstalo... ale přechod na novou rychlost byl postupný, v řádu měsíců. Teď se teda vydali jinou cestou.

Fiber Power 30 je pořád ještě uváděn i v novém ceníku, Chello tarify již ne, stejně jako tam již není Starter, Easy, Light, Classic, Extreme atd..

Vždycky za nový tarif stokorunový poplatek nezaplatíš, pokud přejdeš např. z Fiber Power 30 nově na Fiber Power 50, tak ti ji odpustí. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Fiber Power 30 je pořád ještě uváděn i v novém ceníku, Chello tarify již ne, stejně jako tam již není Starter, Easy, Light, Classic, Extreme atd...:

Nevím, ale já v aktuálním ceníku (od 06.04.2010) tyto tarify vidím.

Pokud už někde visí komplet ceník od 01.05.2010, tak ho asi neumím najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
... Fiber Power 30 je pořád ještě uváděn i v novém ceníku, Chello tarify již ne, stejně jako tam již není Starter, Easy, Light, Classic, Extreme atd...:

Nevím, ale já v aktuálním ceníku (od 06.04.2010) tyto tarify vidím.

Pokud už někde visí komplet ceník od 01.05.2010, tak ho asi neumím najít.

 

Aaaa sorry. :oops: Tak jen Chello, tyhle jsou právě ty "vyhnívající".

Nový kompletní "květnový" ceník ještě vydán nebyl, ale ceny byly již zveřejněny v Tiskové zprávě:

http://www.upc.cz/pdf/TZ-Internet-od-UP ... -999Kc.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by někoho zajímalo proč některé staré tarify UPC stále nechává jako i např. 30M tak to bude patrně z důvodu různých zvýhodněných balíčků (30M + Standard, 30M + Supreme + DVR + Anytime).

Stejně tak má spousta lidí balíček Light + Standard + HBO. :wink:

Ale je to jen moje domněnka 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

No docela pěkný jen by ještě mohli u tarifu UPC Fiber Power 25 upravit ten Up z těch 1,5 na 2,5 aby to hezky ladilo :-)

 

10 - 10/1

25 - 25/2,5

50 - 50/5

100 - 100/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me teda nepotesilo, napsal sem jim o zvyseni z 50ky na 50ku, druhy den telefonicky domluva kdy ma prijet technik s novym modemem...bohuzel o par hodin pozdeji volali ze to pry u nas technicky neni mozne (coz me stve, bydlime v novostavbe v nove ulici, cekal bych nejaky moderni rozvody nebo tak neco)...achjo, to me stve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb: nojo, jenze v tom formulari to nenajde moji adresu, lepe receno barak vedle tam jeste maji. Pritom ale mame od UPC telefon+Standard+Fiber30, cili v tom maji bordel :)

 

Ta hlaska "pokud nenajdete svou adresu, je u vas dostupny jen satelit" je zabavna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...