Přejít na obsah

Zajimavej dopis a help linka


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

tak sem spojil dva dotazy do jednoho...

Ac sem s Karnevalem po temer dvoumesicnim provozu docela spokojen stale me udivuje jak muze byt help linka pres kterou bych mel resit ruzne problemy pripadne pri chybe Karnevalu je na tuto skutecnost upozornit placena a neni na nektery ze zelenych linek.Neznam jinou spolecnost ktera by sluzbu help linky proozovala timhle zpusobem.

****

 

No a ten druhej dotaz...vyuzil sem moznost dvoumesicni zvyhodnen sluzby karneval Turbo.

29.11 mi ho zprovoznil technik.Sice mi to chvilku trvalo nez sem z karnevalu vymamil na jakej bankovni ucet mam zaslat platbu ale nakonec se mi to povedlo.Sice sem se ac sem se ptal nekolikrat nedozvedel zda budou chtit i doplatek za tu cast mesice od 29.11-15.12 tak sem to dal neresil.

Prvni platbu proved a ted i druhou a hle vcera mi dosel dopis.Jen ve zkratce se tam pise:

Vyse vasi mesicni platby cini 590kc do 28.1 2005 od 02/2005 1290kc.......Zaroven bychom vas chteli pozadat o uhrazeni castky za mesic 11/2004 ve vysi 39kc,12/2004 ve vysi 0kc,soucasne s pravidelnou platbou za mesic 01/2005 ve vysi 658kc......

 

to ze po me chteji doplatek za ten listopad bych jeste rozdejchal i kdyz sem se ptal operatoru nekolikrat a zadnej mi nedokazal rict zda tuto platbu budou chtit ale nechapu kdyz sem zaplatil v lednu co zas chteji a nehlede k vysi platby 658k kdyz pravidelna zvyhodnena platba je 590kc?Rozumi tomu nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
to je ta prvni cast prispevku..naposled me tenhle rozhovor s operatorkou stal neco pres 200 kc:-(

asi si zavolam od zamestnavatele;)

Karneval má tzv. modrou linku 844 111 116, kde je hovor zpoplatněn jako místní, ať voláš odkudkoliv. To jsi musel s tou operátorkou mluvit alespoň tři dny, abys provolal 200 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
videl bych to na mobil....

ja sem na tu jejich debilni infolinku musel volat z mobilu, protoze tam maj na zacatku vyber pomoci tonove volby, a jak to asi na telefonu bez tonove volby mam udelat - tak\ tam mohli dat ze kdyz po nejaky dobe nikdo nic nezmackne ze se to hodi rovnou do toho zaznamniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...