Přejít na obsah

Wi-Free - Android se nepřipojí


Návštěvník m1cr0n

Doporučené příspěvky

Návštěvník m1cr0n

Mam nově Android 7.1.1 "problém s ověřením", testovaný všechny možnosti.... PEAP MSCHAPV2 Certifikát LGI root ca jméno a heslo ok.....

Zkoušel sem i bez MSchap... bez certifikátu a  pořád hláška "problém s ověřením"

Fungovalo to dobře s androidem 4.3 nebo 4.42 ale mam pocit že už ani ten nefachá.... 

Wi-Free je napikaču.

Zajímavý je to, že na androidech 7.1.1 nejde v UPC Wi-Free potvrdit heslo bez certifikátu....  pak sem dal certifikát, heslo to vzalo ale hlásilo to "Internet není k dispozici"???

Pak sem zkoušel vše možný.... ale nic, jen místo "net není k dispozici" mě to vykopne "problém s ověřením"  a od tý doby se nepřipojej na wi free ani androidi starší :-)

Ten certifikát se asi nemá moc rád s androidama 7.1.1 mam ten pocit.... chtělo by to asi novej.

 

změna hesla nic nepřinesla...

Rád bych aby to fachalo... je to lepší např. v hospodě, kde nejste na stejný wifi jako všichni... ale máte supr signál od přátel UPC, nebo v autě někde na sídlišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na mém telefonu Sony, Android 6.0.1 a Wi-free funguje, bez certifikátu, Chystám update na Android 7.1.1, tak pak dám vědět, ale i ten už bude mít brzy skoro 3 roky od vydání, takže na případný update certifikátu jak říkáš, by UPC mělo času víc než dost. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android 7 se tak nějak nepovedl, ale 8 už ano a tam není problém s Wi-free žádný, stejně jako u Androidu 9. A co se týká těch hospod, tak si to snad pamatuji dobře, že max. počet na jedno Wi-free je 5 uživatelů, takže pokud se chce připojit šestý a výše, tak má smůlu. Nicméně ona ta WiFi je vlastně pořád stejná, jestli ta hospodská pod UPC nebo Wi-free je šumák, akorát u té hospodské není omezení počtem zařízení (vlastně je, ale ve stovkách, což jakoby nebylo).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m1cr0n

Android 7.1.1 se velmi poved 🙂 Fachá na něm ivysílání a ct24 špičkově... na starých 4.3 4.42 atd to zgeblo.

Problém je u UPC!!!! ne v androidu, No vyzkoušim to ještě na starým tabletu, tam wi-free fachalo než sem přešel na mobil z 4.3 na 7.7.1 .... Ale zkoušel sem chytnout v autě před pár dny asi 20 minut, až se mi zpotily okna jak sem byl nasranej.... ne ani prd... nepřipojí se to. O množství zařízení to neni, měnil sem lokality.... blbost,

dokokonce sem si vypnul svoje starší přístroje doma, aby neměl záznam muj upc o nich- restart, check online v nastavení modemu Compal, jestli tam neni nějaká blokace... neni.... nepřipojej se i na mojí upc, když modem upc nemá jejich původní data... celý se to wi free potentononc. Připojej se krásně jen bez wi free.

Dokonce sem zkusil změnit heslo, moh sem mít 5 zařízení možná?, tak a už nefachá žádný a nikde 🙂 Bad Bad. UPC/ Vodafone by měl vydat nový certifikáty, nebo fix....

Kdysi totiž dááávno v létě sem to zkoušel u bráchy doma, to sem měl starej foun a připojil sem se k někomu na wi-free, bráchovi blbla síť... dal sem mu mý údaje, ale nepřipojil se.... měl totiž  7.1.1 taky! Nepustí to 7.1.1 do upc a celý se to pak pojebe.  Já potřebuju aby fachal 7.1.1, už sem se zabydlel.... a nemá to chybu, až na UPC Wi-FREE.... řešení je podle mě upravenej certifikát, ne ten oldschool.... z dob androidů 3. a 4. 

Upraveno uživatelem m1cr0n
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m1cr0n
před 28 minutami, m1cr0n napsal:

Android 7.1.1 se velmi poved 🙂 Fachá na něm ivysílání a ct24 špičkově... na starých 4.3 4.42 atd to zgeblo.

Problém je u UPC!!!! ne v androidu, No vyzkoušim to ještě na starým tabletu, tam wi-free fachalo než sem přešel na mobil z 4.3 na 7.7.1 .... Ale zkoušel sem chytnout v autě před pár dny asi 20 minut, až se mi zpotily okna jak sem byl nasranej.... ne ani prd... nepřipojí se to. O množství zařízení to neni, měnil sem lokality.... blbost,

dokokonce sem si vypnul svoje starší přístroje doma, aby neměl záznam muj upc o nich- restart, check online v nastavení modemu Compal, jestli tam neni nějaká blokace... neni.... nepřipojej se i na mojí upc, když modem upc nemá jejich původní data... celý se to wi free potentononc. Připojej se krásně jen bez wi free.

Dokonce sem zkusil změnit heslo, moh sem mít 5 zařízení možná?, tak a už nefachá žádný a nikde 🙂 Bad Bad. UPC/ Vodafone by měl vydat nový certifikáty, nebo fix....

Kdysi totiž dááávno v létě sem to zkoušel u bráchy doma, to sem měl starej foun a připojil sem se k někomu na wi-free, bráchovi blbla síť... dal sem mu mý údaje, ale nepřipojil se.... měl totiž  7.1.1 taky! Nepustí to 7.1.1 do upc a celý se to pak pojebe.  Já potřebuju aby fachal 7.1.1, už sem se zabydlel.... a nemá to chybu, až na UPC Wi-FREE.... řešení je podle mě upravenej certifikát, ne ten oldschool.... z dob androidů 3. a 4. 

Adolf.Shitler> špatně jsi to pochopil, nejde o to připojovat se k wi free hospodský, ale k wi free toho, kdo bydlí nad hospodou :-) Ten nemá s hospodou co dělat :-) Ale má každopádně lepší signál, kvalitu a rychlost  :-) pro mě 🙂 navíc nemusim se ptát obsluhy na heslo... to mě nebaví...

 

Upraveno uživatelem m1cr0n
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m1cr0n

To je hezká rada, ale já nechci používat 8 a 9 který jedou stejně jako 4.3 .4.42... chci mít 7.1.1..... co bych z toho měl? Já potřebuju aby to fachalo i na 7.1.1 nehodlám si kupovat jinej foun, to fakt ne 🙂 Sony Z5 compact novej mi bude stačit dloooouho 🙂 těžko mu někdo dá firmware novější... To samý Sony XZ1 compact....

Problém neni android, problém je že na UPC dávno zaspali.... a ještě se neprobudili... a vodafone, tak ten ví už ultra prdlajs, i když sem i zákazník vodafonu- před cooperací... respektive sem ještě původní oskar 🙂

Upraveno uživatelem m1cr0n
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám také Sony Z5 Compact a s Androidem 6 a Wifree funguje, až udělám za pár dní update na 7.1.1 dám ti vědět jak se  to chová, když bude problém, vrátím tam zpět šestku. 

A Sony XZ1 Compact jestli se nepletu má Android 9, ale tím to končí, pač Sony své founy podporuje 2 roky.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...