Přejít na obsah

Fiber Power10


Návštěvník max1162

Doporučené příspěvky

Návštěvník max1162

Zdravím,

od středy mám též 10MB,ale když jsem si dělal test rychlosti,tak jsem se nestačil divit.Download nikdy nepřekročil 1800kbit/s což je jen asi 224kB/s.Dokonce,když jsem pokusně stahoval ze Slunečnice nějaký program ..asi 8Mb, tak rychlost se pohybovala kolem 70-100kB !?Hned jsem volal na UPC, kde jsem k mému úžasu byl už druhý v pořadí,ale následná naučená komunikace přiděleného pracovníka mě hodně rozčílila.Po pár operacích na které mě navedl mi sdělil,že u nich je vše vpořádku a chyba bude nejspíš na mém počítači a ať se připojím na jiný a znovu udělám test.Nejspíš měl pravdu,protože na notebooku test vyšel kolem 8000-10000Kbit/s,ale to bylo jen zbavení se zodpovědnosti za technika,který toto měl sám ověřit a neudělal.Trvám na tom,že technik má odejít až když zjistí,že rychlost připojení je v pořádku.Teď nevím v čem je problém..síťová karta, nebo něco jiného?Prosím poraďte.Volat opět na UPC a platit min.1000,-za technika se mi opravdu nechce. :-((

 

Děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, jestli sem to pochopil dobře, ale na jiným pc to funguje, jak má? pokud ano, pak je to skutečně chyba u tebe a neseš si za ni plnou odpovědnost... co je za modemem, to už upc nezajímá, taky proč by mělo... zkus si vyčistit počítač od škodlivýho softwaru, popř. provést čistou instalaci...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

od středy mám též 10MB,ale když jsem si dělal test rychlosti,tak jsem se nestačil divit.Download nikdy nepřekročil 1800kbit/s což je jen asi 224kB/s.Dokonce,když jsem pokusně stahoval ze Slunečnice nějaký program ..asi 8Mb, tak rychlost se pohybovala kolem 70-100kB !?Hned jsem volal na UPC, kde jsem k mému úžasu byl už druhý v pořadí,ale následná naučená komunikace přiděleného pracovníka mě hodně rozčílila.Po pár operacích na které mě navedl mi sdělil,že u nich je vše vpořádku a chyba bude nejspíš na mém počítači a ať se připojím na jiný a znovu udělám test.Nejspíš měl pravdu,protože na notebooku test vyšel kolem 8000-10000Kbit/s,ale to bylo jen zbavení se zodpovědnosti za technika,který toto měl sám ověřit a neudělal.Trvám na tom,že technik má odejít až když zjistí,že rychlost připojení je v pořádku.Teď nevím v čem je problém..síťová karta, nebo něco jiného?Prosím poraďte.Volat opět na UPC a platit min.1000,-za technika se mi opravdu nechce. :-((

 

Děkuji předem

No nějak tě nepobírám chlape :D Ty by jsi snad chtěl aby technik kterej přijde aby ti ještě dával dohromady PC a zadarmo když má zaplaceno za to ti zapojit internet? To je něco jak kdybys chtěl po pokladní v krámě aby šla a oběhla obchod a nakoupila za tebe :wink: Technik na telefonu s tebou probral nejčastější problémy a ověřil zda není nějaká bota u nich. Pokud chceš potom pomoc s nastavením PC atd. máš možnost se obrátit na placenou tech. podporu UPC.

Můžeš dát PC i do nějakého servisu (300 - 500Kč/hod).

 

Na 99% to u tebe bude SW problém. Např. jestli máš Firewall tak by mohl být problém tam. Nebo vir nebo spuštěné stahování ...

 

Pokud chcete pomoct vložte mi sem log z RSIT :wink:

http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=82743

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník max1162

V počítači mám avast a spybot,ale nic není dokonalé...vím.Souhlasím s tím,že nemůžu požadovat vyladění počítače a ani to nechci.Pořád si ale myslím,že je to přinejmenším slušnost nejenom otestovat chod modemu, ale i rychlost připojení a majitele na případný nesoulad alespoň upozornit.Úkon pro odborníka trvající tak max.2min.a ušetří všem čas.Ne každý je totiž povolaným odborníkem.Chápu ale dnešní dobu a vím,že pomalu ale jistě se vytrácí fenomén nazývající se, lidský faktor.

I tak děkuji za zastavení a rady a pokusím se problém vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

taky si myslím, že to bude v nějakém spywaru apod. U mého bývalého dial-up připojení jsem to měl často...., ale zas na druhou stranu, pokud se ti tvá rychlost 100x zmenšila-to je si myslím až moc na nějaké spywary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím, že to bude v nějakém spywaru apod. U mého bývalého dial-up připojení jsem to měl často...., ale zas na druhou stranu, pokud se ti tvá rychlost 100x zmenšila-to je si myslím až moc na nějaké spywary

Ani ne :)

 

max1162: Vložte sem ten log :wink: A nebo přímo na viry.cz :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...