Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Tak Praha 7, Holešovice -

 

TV OK

NET + VOIP KO

 

a bohuzel jsme stihl zresetovat modem, takze android ...

 

Uz tam ode mne ovsem maji vyhruzny mail. Jejich minule poslodop*delovaci reakce mne vytocily, ale nechal jsem to plavat - uz jsem na ne opravdu nemel naladu. Tentokrat jsem jim ale dost vyrazne napsal, ze chci a zadam kompenzaci. Nebudu se chovat jako typicky cesky zakaznik, ktereho predpokladaji - tedy ze strcim hlavu do pisku, zacpu si vsechny telesne otvurky a v dobe jejich problemu budu delat, ze neexistuji. Pekne zvostra na ne, at vi, kdo je zivi a je jejich panem. Jenze kdyz se ozve jeden z nekolika milionu a ostatni mlci, pak je to tezke. Tak jim taky napiste, at maji radost. Minule se mi podarilo sve stiznosti po par vtipnych mailech naadresovat dokonce do vyssich pater, nez na standardni odesir*ce (rozumejte ty, kteri maji na pracovni napln ve vymlouvani se klientum), kde jsem se dostal alespon omluvy. Kompenzaci nenabidli, ale ulevou je mi to, ze ten strankovy mail, ktery mi zminena pani tehdy sesmolila ji musel zabrat alespon hodinu, kteru samozrejme dostala zaplacenou - a mohla delat neco uzitecnejsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...