Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Okolo poledne jsem pustil počítač. Do 18h nešel internet a stejně tak i kabelová televize, ostatní sousedé měli stejný problém. Jsem z Nymburka, nikde výpadek těchto služeb hlášen nebyl.

 

Nefunkční rozhlasová stanice Dance Rádio. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.
Budu žádat kompenzaci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník kofis

hoj, nema nekdo v brne (zabovresky) posledni tyden problem s UPC pls? internet me jede silene pomalu, web se skoro nenacte, a na TV se rozpadava obraz do cernych kosticek az uplne vypadne. upc uz jsem kontaktoval, ale zatim nic. diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis

zatim nic protoze jsem jim dal vedet teprv v patek, tak pocitam ze pres vikend nefunguji. ping mam v poho, i tracert, pro seznam <15ms, ale rychlost je hodne pomala, nekdy me to ukazuje upload i pod 50kbit, a telka nahodne taky pada.

 

pockam jestli se ozvou tedka behem tydne, spis me zajimalo jestli je to problem u me nebo je to vetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis

hoj, tak jsem problem konzultoval se znamym ktery bydli o par ulic dal a ma stejne technicke problemy jako ja, takze je to asi nejaka plosna zavada v brne. odpoved z UPC byla takova jaka jsem cekal, pry je to mym pocitacem, protoze jejich mereni ukazuje ze vsechny parametry jsou v norme. na potlame :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...