Jump to content

Informace o vypadcich sluzeb UPC

tomus
 Share

Recommended Posts

před 4 hodinami, hupkydupky napsal:

Ale jak to děláte, že překopnutý OPTICKÝ kabel dál přenáší data, sice velmi nízkou rychlostí, ale přenáší?  To je tím bagrem?

Děkuji za reakci, budu usínat s vědomím, že se opět nic nedozvím.

Nejspíš byla použita záložní trasa.

• Agree 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest

• 3 weeks later...

Opět Brno Galandauerova, po dešti / bouřkách opět klasicky blbne a to už cca 1 rok. Před týdnem tady obcházel technik, měnil nějaké káblíky v rozvaděčích  baráku, prej se o tom ví :) . Jelikož je zde nabídka dvou (možná dokonce tří) dalších operátorů, uděláme už tradá.

Nestabilní upload rychlost Brno - Nový Lískovec. Během chvilky to z 20mbps spadne i pod 1mbps na delší dobu a opět zase naopak.

• 2 weeks later...

Dnes, Brno-Slatina, po 19-te hodine vypadky internetu, ted uz to nejede vubec, na support se neda dovolat - automat oznami, ze cekaci doba je 5-10 minut, ze je lepsi zavolat az v pondeli, a hovor se prerusi. Tomu rikaji pece o zakazniky, buzeranti? wtf

• 200 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • modem Cisco, box Kaon
  • Brno

K memu prispevku vyse si ted po tydnu jeste dovolim doplnit, ze zavadu kupodivu odstranili za mene nez 4 standartni hodiny od nahlaseni. Legracni ovsem je, ze jsem jim to v tu sobotu vecer napsal i na facebook, a tam mi odepsali az v pondeli neco po poledni, jako ze eviduji vypadek sluzeb, a ze na tom pracuji technici. A shodou okolnosti zrovna v te dobe byl dalsi vypadek, takze madam Naďa - UPC, ktera mi odepisovala, evidentne reagovala na aktualni situaci a sobotni vypadek, o kterem jsem jim psal, presla bez povsimnuti. Takze asi tak - o vikendu se clovek nejen ze nedovola, ale kupodivu ani nedopise na FB.

• 200 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • modem Cisco, box Kaon
  • Brno