Přejít na obsah

ČT HD


tomus

Doporučené příspěvky

ČT HD přechází na řádné vysílání

 

ČT HD, kanál České televize (ČT) ve vysokém rozlišení obrazu (HD), plynule přejde z veřejného experimentálního šíření na řádné vysílání. Stane se tak se zahájením Zimních olympijských her 2010 z kanadského Vancouveru v pátek 12. února 2010.

Vice na:

http://www.parabola.cz/clanky/3826/ct-h ... -vysilani/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

ČT HD mi osobně přijde jako snad nejkomplikovanější varianta, kterou mohla Česká televize zvolit. Nevím, jestli je výhrou, že se mi na ČT HD budou po olympiádě střídat jednotlivé programy podle toho, kde bude více HD obsahu. Přece to nebudu pořád kontrolovat a ověřovat, jestli náhodou tento pořad není v HD a není tím pádem vysílán na ČT HD? Byl bych raději, kdyby to nechali jak to je, tj. ČT1 HD s tím, že by se tu rozšiřoval HD obsah. Bylo by to jasné a přehledné.

Jen to jen můj názor, tak mě prosím hned nekamenujte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Neboj, zvykleš si.

Dnes jsem někde četl, že na CT2 bude od 5. března několik týdnů seriál BBC "Zázračná planeta" v HD. To znamená, že pátky minimálně odpolede do noci budou na CT HD brány z CT2.

 

Už jsem našel i zdroj: http://www.digizone.cz/tiskove-zpravy/zazracna-planeta-v-hd/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak CT HD mi jede, ale nejak ted postradam CT 1 HD... Nenaskakuje mi ani aktualizace. Zrejme budu muset vse preladit rucne, a znovu si to seradit. Mate nekdo v Ostrave stejny problem? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Mě se zase zdá obraz lepší u Eurosportu,ale zase u Eurosportu je v poslední době posunutý zvuk oproti obrazu(lahůdka hlavně u tenisu) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...