Přejít na obsah

TOTALNI VYPADKY !!!!!


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Lol tohle neni oficialni forum?...to jako to nikdo z tech poseru necte...omg tak proc se tu tak vypisuji...:):D:twisted: btw Pan Jan Beitl z Karnevalu mi 3 tydny vykladal pohadky a stale oddaloval termin...nejprve ze dojde k vymene uzlu 7.1..pak 13....no a dnes je 14.1 a opet to pada....takze je mozne ze ten uzel vymenili ale vypadky neodstranili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urgi: i kdyby to nekdo cetl, tak by nic udelat nemohl...protoze tve prispevky jsou naprosto neprehledne...ja napriklad vubec netusim co se ti deje, kde bydlis a pod....kazdopadne bych doporucoval zavolat na helplinu a tam to vyrizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

tak ja jsem taky z Ostravy a mam to stejne presne od 22.12.2004.

Nakonec jsem se dopodil co to je a na infolince mi rekli,ze musi vymenit nejaky uzel(jsme z centra Ostravy),ale ze pry az se ozve vice lidi,,,ze to stoji hodne penez a takove dalsi bla,bla.Ja jsem jim rekl,ze je mi to ukradne kolik je to stoji,ze proste platim.

Pak zase oni,ze to ani tak pri surfovani nevadi....no jo,ale kdyz surfuju hodinu a pul v kuse a 8x mi to vypadne tak to dost..*****...vsake me chapete.....pak jsem ji vpalli bohuzel,ze jsou takove aplikace,pro ktere jsou tyhle vypadky kriticke...tzv .K.O.

Pak uz ted rekli,.ze budou jednat.Tak uvidime....doufam,ze se to zpravi.

 

Zitra tam volam primo jednomu cloveku s kterym jsem se domluvil,tak uvidim jeslti prijdou zase s vymluvou nebo uz se konecne neco stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel výměna CMTS ani NAT nepomohla..

na řešení se stále pracuje.Vybrané ON se přesouvají na jinou ostravskou CMTS...

 

chce to trpělivost, hledání takového druhu závady chce čas a nejde rozhodně o jednoduché operace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel výměna CMTS ani NAT nepomohla..

na řešení se stále pracuje.Vybrané ON se přesouvají na jinou ostravskou CMTS...

 

chce to trpělivost, hledání takového druhu závady chce čas a nejde rozhodně o jednoduché operace!

 

Ja verim,ze hledani takove zavady neni sranda,ale na druhou stranu bz Karneval aspon mohl dat vedet co se deje a ne nechat cekat zakazniky v ocekavani.Navic za to platim a pokud ISP-Karneval sam dobre vi,ze je nekde zavada v jeho siti,tak by mel sam nabidnout slevu.

 

Navic mam jeste obavu,ze pokud nas presunou na jinou CMTS,tak nas tam bude vic....vetsi agregace a pojede to pomaleji.

 

A co znamena vybrane "ON" vubec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluvte me emoce ,ale docela me to stve !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostrava centrum (nepouzitelny net ) !!!!!! Zvyseni rychlosti je na nic kdyz ji nevyuziju :!::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...