Přejít na obsah

TOTALNI VYPADKY !!!!!


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

To taky vypadá v normálu, já mám tohle:

 

Frequency 394000000 Hz Locked

Signal to Noise Ratio 33 dB

Power Level -12 dBmV

The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

 

Upstream Value

Channel ID 3

Frequency 22800000 Hz Ranged

Power Level 47 dBmV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako všichni výše (vyhodím mě to z Countera každých 10 min.) a kolega v práci taky. Vysvětlení z Karnevalu je takové, že potřebují "něco - nebyli mi schopni říct co'' vyměnit... mělo by to být OK příští týden. Takže uvidíme příští týden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jalk pristi tyden...me zase rekli ze 13.1 budou menit neco ze by to melo byt ok....jo a mimoched uz jsem prisel na to ze to pada lidem jen co bydli v centru Ostravy...kamos je ze Zabrehu a tomu to nedela...ale vsem mym znamim co bydli v centru a okoli to pada....serou me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo taky mi to pada cca co 30 min. Kamosovi, ktery bydli kousek ode me to dela taky.... Oba bydlime v centru Ostravy. Doufam, ze to rychle spravi... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co doprdele?....dnes je 13.1 jeptave 22:08 a typek z karnevalu mi rekl ze se dnes mel menit sitovy uzel co zastavi a odstranbi vsechny vypadky....nic se zatim nedeje...vy asi potrebujete abych vam prestal platit ucty ze?....nebo jak to bude?..mohl by se k tomu aspon nekdo vyjadrit jako z adminu Karnevalu?.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem hraju Ultimu online a stale pripojeni je pro me dulezite...jo a kdyz si stahnou pulku filmu protoze mi to v pulce spadne je to taky na h***o....takze karneval suxxx....to ze jste zvysili rychlost je krasne...ale az ji budu moci vyuzit tak to teprv ocenim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
Tak co doprdele?....dnes je 13.1 jeptave 22:08 a typek z karnevalu mi rekl ze se dnes mel menit sitovy uzel co zastavi a odstranbi vsechny vypadky....nic se zatim nedeje...vy asi potrebujete abych vam prestal platit ucty ze?....nebo jak to bude?..mohl by se k tomu aspon nekdo vyjadrit jako z adminu Karnevalu?.....

Mi ti to asi neřeknem, tohle není oficiální forum Karnevalu, nespletl sis to? :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...