Přejít na obsah

UPC vs. Karneval.......porovnani TV kanalu


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Včera jsem u příbuzných ladil kanály. Mají UPC, základní nabídku (tu nejlevnější, něco přes stovku měsíčně). Oproti Karnevalu mne tam překvapilo:

 

+ Óčko

+ BBC World Service

 

Karneval má Óčko pouze v Kompletu, a BBC World nemá ani tam. To BBC sice viditelně zrní, ale je stále docela dobře koukatelné. Předpokládám, že bude asi součástí rozšířené nabídky, ale je někde na okraji pásma, které filtr v kabelovém rozvodu řeže, a filtr asi nemá dostatečnou strmost, takže jej jenom mírně utlumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Karneval má Óčko pouze v Kompletu, a BBC World nemá ani tam.

Už se to tady nesčíslněkrát probíralo. V některých lokalitách Karneval BBC World má, v jiných ne. Je to zřejmě technická záležitost. většinou to vypadá tak, že v sítích bývalé TES Média BBC World je, v sítích Intercable není. Naopak zase v Intercable je např. Extreme Sport a v TES Média není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem u příbuzných ladil kanály. Mají UPC, základní nabídku (tu nejlevnější, něco přes stovku měsíčně). Oproti Karnevalu mne tam překvapilo:

 

zajimave , dle ceniku stoji nejlevnejsi nabidka UPC 189 Kc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave , dle ceniku stoji nejlevnejsi nabidka UPC 189 Kc....

 

Je to možné, nemohli si vzpomenout. To "něco přes stovku" není ode mne. Pořídili si novou televizi s pro seniory příliš "pokročilým" laděním kanálů, tak jsem vypomáhal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...