Přejít na obsah

UPC vs. Karneval.......porovnani TV kanalu


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Společnost HBO CE spustí Cinemax už na přelomu února a března. Co tam budou za filmy se dá již teď zjistit na http://www.cinemaxtv.cz kde je i spousta jiných informací.

Jinak, pokud jde o programovou nabídku, tak je to prostě tak, že těžko se asi může trefit do vkusu úplně všem. někdo preferuje hudbu, někdo sport, někdo filmy.

Dost mě iritují názory, že když se někdo nedívá na to co já, tak jo to blb a jen já jsem intelektuál na úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Cinemax vypada dobre, jenze se obavam, ze na Karnevalu bude dostupny jen v digitalnim vysilani, protoze pochybuju o tom ze by nam HBO opet "darovalo" dalsi kanal zdarma jako HBO2 a Karneval kvuli tomu filtry urcite menit nebude, kdyz to neni schopen udelat ani pro internet+tv nabidka mini.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Společnost HBO CE spustí Cinemax už na přelomu února a března. Co tam budou za filmy se dá již teď zjistit na http://www.cinemaxtv.cz kde je i spousta jiných informací.

 

No tak Cinemax mě moc neuchvátil, ale uvidíme. Kanál Direct Connect je stejně nejlepší. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ten Cinemax vypada dobre, jenze se obavam, ze na Karnevalu bude dostupny jen v digitalnim vysilani, protoze pochybuju o tom ze by nam HBO opet "darovalo" dalsi kanal zdarma jako HBO2 a Karneval kvuli tomu filtry urcite menit nebude, kdyz to neni schopen udelat ani pro internet+tv nabidka mini.

 

Zdarma opravdu nebude. V otázkách a odpovědích píšou, že ho bude možné objednat buď jednotlivě nebo v balíčku HBO MAXPAK (HBO, HBO2, Cinemax), kde bude cena výhodnější. Nadějn zní poslední věta té stránky, kde se píše: "Více kanálů za nižší cenu, než platíte nyní." :) Tak uvidíme.

Jinak si ovšem ale stejně jako ty myslím, že Karneval jej bude nabízet až v rámci digitálního vysílání. Podle posledních zpráv to má být od dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
to znamena ze si ho budu muset zvlast priplatit?? nebo kdyz mam komplet kabelovku aji s HBO a HBO2 tak to bude zadara

 

To znamena, ze tu zatim vsichni strilej od boku, spekulujou a dedukujou z toho co vedi a tusej. A to taky znamena ze si pekne pockej az co rekne Karneval a podle toho se rid. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem co říkáte na poslední vývoj pořadů na SPEKTRUMu? Pamatuju doby, kdy tam běžely kvalitní dokumenty. Teď asi před měsícem tam běžel nepředstavitelně mizerný preudovědecký "dokument" o pyramidách, nepamatuju si jak se to jmenovalo. Bylo to podle závěrečnejch titulků asi italské. Byla to děsná prdel, koukal jsem s otevřenou pusou. Míchali "vibrace" a kvantovou fyziku, "elektromagnetismus" a levitaci, prostě hokej.

 

Škoda, Spaktrum byl jeden z mála kanálů, kvůli kterým měla kabelovka trochu smysl. Zdá se že prodlužovat tu agónii nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...