Přejít na obsah

Mrtvý CA modul - Technicrypt CXV


Návštěvník hujer

Doporučené příspěvky

Návštěvník hujer

Nazdárek vespolek.

Ještě než odešlu svůj CAM k reklamaci do Licy jsem se chtěl zeptat, jestli se už někdo setkal s tím, že odešel CA modul. Měj jsem jej 9 měsíců, fungoval bez problémů v mé Bravii a najednou nic - konec - smrt. Modul neni ani detekován - ajko by nebyl zasunut. A dokonce, kdyz mi bezne hraji volné programy např. Z1 a já modul zasunu, tak se vše ztratí a píše že "kanál není naladět" atd. Má/měl někdo podobný problémM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Nesetkal jsem se s tím, ale podle toho co píšeš, tak na 95% odešel ten modul. Zbylých 5% připadá na poruchu televizoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21
me zase cca 1x za mesic totalne modul vysadi ...

 

Jakou máš TV BRAVIA? Já mám 2 TV BRAVIA - jednu řady V4500 a druhou řady W5500. U BRAVIE V4500 se občas také vymažou všechny kanály, u W5800 se toto nestalo nikdy. Samozřejmě jsem měnil CA moduly mezi sebou a nepomohlo to. Nakonec jsem zrušil v menu automatickou aktualizaci a zatím je to v pořádku. Takže bych to spíš viděl na problém v BRAVII.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer

Pozor, v menu Bravie se tváří CA modeul jako že NENÍ, takže nejde např. aut.aktualizaci vypnout. Navíc několik měsíců CAM fungoval OK i s aut.aktualizací zaplou.

PS. CA modul je již v reklamaci, tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden přitroublý dotaz. Mám totiž také Bravii W4000 a stejný problém. Stává se to tak cca jednou za 1.5 až 2 měsíce. Nedávám to však ladit, jen nechám TV cca půl hodiny ve standby. Znovu to naskočí, ale "oficiálně" sestavené, takže si to také musím přeházet aby to vyhovovalo podle toho jak to mám setříděné. A ten dotaz. Vypnout co ? Je tam

1/ Technické nastavení - autom. aktualizace vysílačů, případně aut.stažení software

2/ Nastavení modulu CA - CI Modul- aut.aktualizace software, příp. deaktiv aut. aktualizace software

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Vypni automatickou aktualizaci vysílačů. Jediný problém je v tom, že se ti nové programy potom nebudou automaticky přidávat k již naladěným. Já to řeším tak, že když zjistím, že byl UPC přidán nový program, tak na nějakou dobu autonatickou aktualizaci vysílačů zapnu, TV vypnu do standby, ve standby ji nějakou chvíli nechám, potom TV zapnu, zkontroluju, že se nový program naladil (přidal) a zase vypnu automatickou aktualizaci vysílačů. Je to teda docela opruz, psal jsem už SONY co stím a byl jsem odkázán na servis. Tak asi zkusím servis, co on na to.Jak píšu výše, u modelu W5500 to nědělá, tak to vypadá na nějaký problém s firmwarem u řady 4000 a 4500. Bohužel nový firmware nahraje do TV pouze servis. U W5500 to je jinak, tam si firmware po stažení z technické podpory SONY nahraješ z USB flešky sám.

Jinak jsem měl ten samý problém co popisuješ. TV jsem vypnul do standby, po nějaké době ji zapnul a žádný naladěný kanál. Potom jsem ji znovu vypnul do stanby, chvíli ji takto nechal a po zapnutí byly naladěny všechyny programy, ale jak píšeš, "oficiálně sestavené".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...