Přejít na obsah

Proč přestal History HD vysílat česky ?


Návštěvník Stanislav Macek

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr21

Česká zvuková stopa je vysílána s identifikací "neznámý", proto se jako prioritní nastaví na LCD SONY Bravia angličtina. Na českou zvukovou stopu, tedy na zvukovou stopu "neznámý", lze přepnout tlačítkem AUDIO na dálkovém ovládání. Bohužel při každém přepnutí na History HD je třeba znovu tlačítkem AUDIO přepnout na českou zvukovou stopu (tedy na zvukovou stopu neznámý). Už jsem to psal přes kontaktní formulář UPC, tak doufám, že to dají do pořádku. Pořád přepínat zvukovou stopu je docela opruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

No a pojede někdy česky i National Geographic HD? Moc těch HD kanálů není a tento je skvělý, ovšem bez češtiny je to sice pastva pro oči ale nulový přínos pro mozek, když si můžu jen domýšlet, o co tam jde. Nikde nemohu najít info o nějakém termínu přidání CZ zvuku či titulků, ty by mi stačily bohatě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a pojede někdy česky i National Geographic HD? Moc těch HD kanálů není a tento je skvělý, ovšem bez češtiny je to sice pastva pro oči ale nulový přínos pro mozek, když si můžu jen domýšlet, o co tam jde. Nikde nemohu najít info o nějakém termínu přidání CZ zvuku či titulků, ty by mi stačily bohatě...

 

naopak pro mozek je prinos paradni, protoze potrenujes english

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a pojede někdy česky i National Geographic HD? Moc těch HD kanálů není a tento je skvělý, ovšem bez češtiny je to sice pastva pro oči ale nulový přínos pro mozek, když si můžu jen domýšlet, o co tam jde. Nikde nemohu najít info o nějakém termínu přidání CZ zvuku či titulků, ty by mi stačily bohatě...

 

naopak pro mozek je prinos paradni, protoze potrenujes english

ony ty titulky nejsou vůbec k zahození

1.když neumí někdo anglicky,aspon z toho programu něco má,2.kdyš už anglicky člověk umí,tak ty titulky může mít jako zpětnou vazbu pro svoji znalost angliny a ne všem technickým výrazům člověk musí rozumět

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, já upřímně nevím, k čemu by vám to CZ audio bylo...titulky pochopim...ty smysl mají, ale cz dabing? fuj... nicméně k tvému dotazu... CZ dabing u NGC HD nebude, minimálně do roku 2011...nejdřív se musí spustit CZ dabing u normální verze NGC...a potom teprv se může přemýšlet o NGC HD...ale věř mi, v roce 2010 cz dabing u něj prostě nebude, sama to řekla ženská z Channels...ale nevim jak vám, ale mě ta angličtina na tom těžká nepříjde...já koukám na dokumenty pokud možno jenom anglicky..pač ten dabing buď většinou zní hrozně (výjimkou je History/History HD/Travel Channel/Spektrum)..a nebo ten překlad zkresluje..nejlepší to je v originále

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...