Přejít na obsah

Dotaz na zapojení telefonu


Návštěvník Pan_Filuta

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Budu tedy muset platit nájem za modem a vedle zásuvky se mi bude povalovat blikající žrout elektřiny? Mám pravdu? :?

Z tohoto pohledu ano. Pak je ale otázkou, jestli se ti spíš nevyplatí nějaký VoIP provider, který má cenu volání na pevnou za pár haléřů a pověsíš si ho na svůj internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Omlouvám se, ten poplatek za modem jsem doopravdy přehlédl - nenašel.

Bohužel horší je, že cena za telefonní tarif s nulovou cenou pro volání do UPC sítě se jmenuje "Volám Pevná" a stojí dalších 70,- Kč měsíčně.

To už bude doopravdy lepší mít jiného vlastního VOIP providera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuju VoIP, pouzvam ho leta (802.cz, Fayn) a jsem maximalne spokojen,

proc platit za pronajem modemu a jeste pausal, kdyz muzes mit svoje vlastni zarizeni, tedy budto VoIP telefon, treba Siemens A510 IP, nebo jen branu napr. Linksys SPA3102-EU,

musis mit ale router, protoze tyhle zarizeni v sobe router nemaji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Dinkylinky

Zajímalo by mě, zda jde při volání z pevné linky UPC namačkat nějaký kód, díky kterému volaný neuvidí, z jakého volám čísla. Nechci to trvale, jen kvůli jednomu hovoru. U T-mobile stačí namačkat kód před číslo, tak jestli to jde taky nějak u UPC.

Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Tomáš1498650336

Na UPC v Německu a jinde službu "clir" můžete volit na vašem telefonu např. v *31 před č. volaného. Dříve byla tato služba možná i v ČR, volbou kódu *31* myslím ,nyní je prý možné jen buď trvale nezobrazení vašeho č. nebo zobrazení a to za poplatek. Nevím proč na zobrazení vašeho čísla by měl někdo platit poplatek kolem 100 Kč, když se mu již zobrazuje. Pro nezobrazení, to bych pochopil! Zasílám německý link (již přeložený do češtiny):

 

http://translate.google.cz/translate?hl ... 6bih%3D776

 

Jak to, že UPC v jiných zemích volbu CLIR podporuje a v ČR ne. Někdo píše, že ho nezobrazují jen fízlové, to by ovšem znamenalo, že dotyční co to píše, říká o druhých operátorech, že jsou fízlové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U UPC dokonce nefunguje ani odmítnutí příchozího hovoru ze skrytého čísla, byť to v manuálu ke službě mají uvedeno, že to lze nastavit. Zlatý Odorik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...