Přejít na obsah

Fórum je hacknuto


Návštěvník JirkaF

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaF

čas od času, když se proklikávám tématy tohoto fóra jsem přesměrováván na jiné stránky, vesměs se snažící mi do počítače instalovat trojany. Chtělo by to prověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obcas se tu vyskytne nejaky spam, s tim nic moc bohuzel nejde delat, jak ho zahlidnu, hned ho rucne smazu.

 

Ale ze by me tento spam automaticky presmerovaval na jinou stranku se me jeste nestalo,

kdyz na takovy narazis posli me prosim soukromou zpravu o ktery smap konkretne se jedna.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak se mi zdá že zde narůstá,, robotický spam,, . Dneska dopoledne sem v patnácti nových příspěvcích zaznamenal spoustu spamu .Určitě je otrava to neustále mazat ručně,proto se ptám jestli by nebylo načase přejít na novější verzi phpBB nebo jak sem četl v nějakém vlákně vyřešit to přechodem na úplně jiný druh fora . Chci se zeptat na jaké platformě bude nové fórum? Díky

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zdá že zde narůstá,, robotický spam,, . Dneska dopoledne sem v patnácti nových příspěvcích zaznamenal spoustu spamu .Určitě je otrava to neustále mazat ručně,proto se ptám jestli by nebylo načase přejít na novější verzi phpBB nebo jak sem četl v nějakém vlákně vyřešit to přechodem na úplně jiný druh fora . Chci se zeptat na jaké platformě bude nové fórum? Díky

Nová chystaná verze bude PHPBB3

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...