Přejít na obsah

Kdy se konečně bude pronajímat PVR pro HD?


Návštěvník hujer

Doporučené příspěvky

Návštěvník ruzak

Ten Vantage vypadá hodně slušně, ale jestli vše správně chápu, tak je nutné k němu od Licy koupit CA modul s kartou (1.300,-) a to ideálně 2x takže jsem na stejný ceně jak za Technisat 2k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Na můj dotaz, jak to bude se set-top-boxy s HD rozlišením s možností nahrávání mi bylo sděleno toto:

 

Vážený pane,

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 6.12.2009, týkající se zařízení.

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

V současné době nemáme informace, zda a popřípadě kdy bude naše společnost zapůjčovat nahrávací HD Box.

Je ho však již možno zakoupit. Bližší informace a objednávku naleznete na stránkách www.dvb-c-shop.cz.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

L. Horáček

operátor klientského centra

www.upc.cz

 

Takže nevím, kdo mlží informace o nových přístrojích???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mi volala operátorka UPC, jakože jsem věrný zákazník a blablabla ... nabízela nahrávací STB, když jsem se ptal jestli umí nahrávat HD, tak se zakoktala a šla se ptát kolegy, samozřejmě že neumí . . . to už je podruhé co mi to nabízejí a to jsem jim už v létě řekl, ať nevolají pokuď nebudou mít HD STB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...