Přejít na obsah

Vubec si nevim rady:(


Návštěvník felo

Doporučené příspěvky

Návštěvník felo
koupil jsem si ji a vubec mi nelze naskocit internet!

seš si jistej, že máš síťovku správně nainstalovanou? koukni do správce zařízení, jestli u ní neni vykřičník nebo otazník...

 

ahoj slambe

 

Síťová připojení - ikonka sitovky zobrazuje malicky zamek a kdyz se chci pripojit tak mi to pise zadne nebo omezene pripojeni neco takovyho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Felo: je nutne aby zkontroloval jestli neni u sitove karty nejaky problem s ovladacema, takze najed do Správce zařízení a koukni se jestli sitovka nainstalovana vporadku

(Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Vlastnosti, na kartu Hardware a potom na tlačítko Správce zařízení.)

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník felo
Felo: je nutne aby zkontroloval jestli neni u sitove karty nejaky problem s ovladacema, takze najed do Správce zařízení a koukni se jestli sitovka nainstalovana vporadku

(Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Vlastnosti, na kartu Hardware a potom na tlačítko Správce zařízení.)

 

Ano je spravne nainstalovana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Felo: je nutne aby zkontroloval jestli neni u sitove karty nejaky problem s ovladacema, takze najed do Správce zařízení a koukni se jestli sitovka nainstalovana vporadku

(Pravým tlačítkem myši klepněte na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Vlastnosti, na kartu Hardware a potom na tlačítko Správce zařízení.)

 

Ano je spravne nainstalovana

když je síťovka správně nainstalovaná a dhcp server modemu ani po vytažení na 20 sekund ze zásuvky nepřidělí adresu, zkusil bych kontaktovat upc... :wink: jestli máš nějakou starou šlupku, co ještě umožňovala připojení přes USB, tak je možný, že je už nějaká vadná...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník felo
Prekontroluj jeste tu kabelaz, mimochodem co mas za modem ? ze by byl vadny bych bral az jako posledni moznost.

 

modem mi dali jak jeste existoval karneval - motorola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...