Přejít na obsah

Vubec si nevim rady:(


Návštěvník felo

Doporučené příspěvky

Návštěvník felo

Zdravim jsem starej uzivatel upc spise Karnevalu mam jeste od nich smlouvu ! mam router pripojeny pres USB a kdyz jsem se dozvedel ze jsou zavedeny nove rychlosti na 10mb coz mam mit tak se to ma pripojovat pres sitovou kartu (dobra koupil jsem si ji a vubec mi nelze naskocit internet!) nevite cim by to mohlo byt?:( a v call centrum mi rekli vellkou pi** ! ani nejsou schopni mi technika privest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník felo
restartuj modem a zkontroluj ještě nastavení TCP/IP v PC, jestli tam máš získat automaticky z DHCP

 

 

to uz jsem udelal / mam tam nastavene automaticky z dhcp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

A můžu se ještě zeptat, jak to máš vůbec zapojený. Máš to rovnou z modemu do síťový karty v PC UTP kabelem nebo to máš ještě přes nějakej router, tedy UTP kabelem do routeru a z routeru UTP kabelem do PC? Jestli to máš přes ten router, tak je možný, že máš něco špatně nastavný právě v tom routeru.

 

Jinak ještě zkontroluj, jestli máš pořádně zastrčený RJ-45 konektory do modemu a do síťovky, příp. ještě do toho routeru či switche. Už jsem se s tím taky jednou setkal, že byl ten konektor povytaženej.

 

Určitě ten modem zresetuj. Ještě to tedy může být vadný kabel. Teď si nejsem jistej, ale možná na to může mít vlív, jestli je křížený nebo nekřížený (křížený lze použít na zapojení sítě PC-PC, kdežto nekřížený (rovný) lze použít na zapojení PC-HUB, tedy v tomto případě by měl být nejspíš rovný; i když v dnešní době jsou už různé síťové prvky vybaveny funkcí, která zvládne použití obou kabelů).

 

Naběhne ti vůbec modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník felo
A můžu se ještě zeptat, jak to máš vůbec zapojený. Máš to rovnou z modemu do síťový karty v PC UTP kabelem nebo to máš ještě přes nějakej router, tedy UTP kabelem do routeru a z routeru UTP kabelem do PC? Jestli to máš přes ten router, tak je možný, že máš něco špatně nastavný právě v tom routeru.

 

Jinak ještě zkontroluj, jestli máš pořádně zastrčený RJ-45 konektory do modemu a do síťovky, příp. ještě do toho routeru či switche. Už jsem se s tím taky jednou setkal, že byl ten konektor povytaženej.

 

Určitě ten modem zresetuj. Ještě to tedy může být vadný kabel. Teď si nejsem jistej, ale možná na to může mít vlív, jestli je křížený nebo nekřížený (křížený lze použít na zapojení sítě PC-PC, kdežto nekřížený (rovný) lze použít na zapojení PC-HUB, tedy v tomto případě by měl být nejspíš rovný; i když v dnešní době jsou už různé síťové prvky vybaveny funkcí, která zvládne použití obou kabelů).

 

Naběhne ti vůbec modem?

 

Kabel mam napojeny z baraku do routeru a z neho to vede do sitovky ,coz mi nejde tak pouzivam misto sitovky USB pripojeni:( ale usb nedokaze tahnout vic jak 5 mega

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník felo
No tak to vypada ze je problem v nastaveni routeru, porp. v tech kabelech jak psal ONA.

Kdyztak jeste zkus router vyradit a modem z PC spojit naprimo.

 

router nemam ,proste to mam tahle

 

ze zdi / modem / sitovka coz nejde:(

tak pouzivam

 

ze zdi / modem / usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...