Přejít na obsah

tv Sony s DVB-C


Návštěvník Pelda

Doporučené příspěvky

Ano,ale pokud budu chtit prijimat jen analogove programy, ale ja chci zaroven prijimat jak analog tak digital + HD programy. Takze kdyz to propojim tak jak jsem uvedl, budu prijimat jak analog tak digital + HD programy, ale nahravat a divat se na neco jineho budu moci jen tehdy pokud si budu nahravat porad v analogu. V digitalu mohu nahravat jen ty, na ktere se budu moci divat. Mam pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Trochu jsem se do toho zamotal.

Když to propojíš tak jak píšeš, tak budeš moci zaznamenávat stanice které UPC vysílá v analogu a dívat se budeš moci na co chceš - tedy buď digitál a nebo analog.

Abys mohl nahrávat stanice z digitálu, tak bys musel někde ten digitál převést do analogového signálu. To že na TV bude ta digitální stanice zapnuta nebo ne je v tuto chvíli jedno.

Proto abys mohl zaznamenávat stanice z digitální nabídky potřebuješ buď -

rekordér s DVB-C tunerem a prostorem pro CA modul - ten nemáš

nebo pořídit si set top box a ten připojit k rekordéru a bude tomu rekordéru převadět digitální signál DVB-C na analogový signál - třeba skrz konektor scart

a nebo nejlepší varianta - zjistíš, jestli tvá TV při sledování DVB-C dává do nějaké AV výstupu analogový signál toho na co se zrovna díváš - což nejspíš nedělá. Pokud by dělala, tak ANO mohl by si nahrávat na co se díváš, ale musel by si analogový linkový výstup televize zapojit do linkového analogového vstupu rekordéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martas, je to tak, jak UPC-21 rika. Mam to taky tak. Sony TV s Lica modulem a k tomu Scartem pripojenej Sony Recorder. Kabel UPC mam zapojenej do Analog vstupu recorderu a z Analog vystupu recorderu do TV. Tzn., z ena recorderu si naladim analogove kanaly, ktere muzu v pohode nahravat a pritom se divat na neco jineho na TV, kde me bezi Digital (ale muzu koukat i na analog). To propojeni do Digitalu na Rec. jak pises, je zbytecny. Tam muzes opravdu pouzit jen antenu pro DVB-T, kteryzto muj recorder ma (zrejme i ten tvuj, kdyz tam ten digital vstup je)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO dekuji ti moc. Ja jen, ze jsem v navodu na rekorder cetl, ze pokud chci prijimat digital + analog, tak to musim mit propojene tak jak jsem uvadel, tedy na rekorderu zapojit do analogu a digitalu zaroven. Ale pokud budu moci prijimat digital (tedy i HD programy) pres zdirky analogu na rekorderu, tak vlaste neni treba nic resit. DEKUJI MOC.

Napsal jsem to spravne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Pro nejlepší kvalitu musí. Tuším psal něco o HD - scart nevím jak by si s tím poradil. Kvalita analogového přenosu by asi byla znát.

Proto HDMI je vysoce doporučeno.

Spíš jsem to myslel tak, že musí použít SCART - bez scartu to nepůjde! HDMI jednak bude jednosměrné a taky rekordér nejspíš ani žádný HDMI VSTUP mít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Opravdu se nehádám, jen jsem nepochopil, že by Scart k něčemu potřeboval.

Nahrávat mu stačilo z analogu. :)

Tedy nemusí. Samozřejmě, že může. Rozhodně já nebudu ten, kdo by mu to zakazoval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...