Přejít na obsah

tv Sony s DVB-C


Návštěvník Pelda

Doporučené příspěvky

Návštěvník TwiST

Presneji - nahravani si nastavis a zapomenes. Jediny, na co bych si dovolil upozornit, mam handan pripojenej pres scart a lcd od sony, byt jina, si automaticky prepne scart, pokud se zapne zarizeni na druhy strane. Osobne to pokladam za mirne rusivy, byt je fakt, ze handan se aspon zapne jen tehdy, kdyz ho zapnu, a ne nahodne pri zachyceni podobnyho signalu, jako ma dvd rekorder (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám prosbu.Vlastnim TV SONY 40W4500 a mám ve slotu kartu od UPC.Chci se zeptat když mám puštěn kanál NG který vysílá v 3/2.1 a pustim audio přes recevier který je propojen optikou mezi TV-AV tak to hraje pouze stereo.Může mě někdo poradit kde dělám chybu nebo zda to je takto správně.AV-Yamaha RX-550.Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Kodl
Ahoj mám prosbu.Vlastnim TV SONY 40W4500 a mám ve slotu kartu od UPC.Chci se zeptat když mám puštěn kanál NG který vysílá v 3/2.1 a pustim audio přes recevier který je propojen optikou mezi TV-AV tak to hraje pouze stereo.Může mě někdo poradit kde dělám chybu nebo zda to je takto správně.AV-Yamaha RX-550.Předem díky

Viz manuál k TV, str. 48, menu Optický výstup:

Optický výstup nastavte na „Auto“, když je připojeno zařízení kompatibilní s Dolby Digital, a na „PCM“, když je připojeno nekompatibilní zařízení.

(musíš ale zároveň mít vypnutou funkci Zvukový popis ve stejném submenu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobry den, mel bych dotaz ohledne propojeni UPC k TV a DVD recorderu.

 

Mam Sony 32v4500, Recorder SONY RDR-HXD 890 (analog i digital) a chtěl bych si poridit UPC digital s pouzitim karty od LICY. Ja mam spravne zapojit tyto zarizeni, aniz bych mohl nahravat porady a nemusel pouzit Set top box.

Je moznost to propojit nasledovne:

UPC - koaxial do rekorderu ANALOG - ANALOG vystup do DIGITAL vstup a DIGItal vystup do TV sony s kartou LICA. A jeste propojeni TV + rekorderu pres HDMI

Pujde mi takhle obraz na TV?? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze tak jak jsem to popsal to mam propojit? Jinak me jde jen o ten analog, hlavne se budou nahravat porady z novy a primy (kriminalka, ncis atd.) Ostatni je mi jedno, teda nahravat to pujde pokud se na to budu zaroven divat, nebo budu pryc, je to tak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Tak to zapojit můžeš - ale ten digi tuner bude zapojen v podstatě zbytečně.

Abys mohl nahrávat digi signál na který se zrovna díváš, tak bys musel analogově propojit TV s tím rekordérem a zaznemenávat zkonvertovaný analog. Tedy pokud ta TV vůbec výstup analogového signálu umí, což i pochybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...