Přejít na obsah

obcasne zamrznuti internetu


Návštěvník winn

Doporučené příspěvky

Návštěvník winn

zdravim borci, nevim cim to a tak pisu sem, kazdopadne se mi obcas stane, ze napr. najedu na stranky hyperinzerce a spadne mi celej resp. nejde prohlizec, spadne icq atd, ale pingovat jde normalne, pote po cca minute to zase jede nevite cim by to mohlo byt?dela to jen u nekterych stranek a je jedno v jakem prohlizeci.. delalo mi to jak v xp, tak ve vistach tak v sedmickach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějakej problém tam nejspíš bude, zdá se, že rychlost stahování bys měl mít 30 Mb/s a rychlost odesílání 1,5 Mb/s... pokud nemáš zavirovanej počítač, zkus restartovat modem vytažením na 20 sekund ze zásuvky a pro jistotu znova změřit rychlost postupně v obou směrech na ftp.upc.cz, pokud ani tam nedosáhneš správnejch hodnot, je na čase kontaktovat UPC a dožadovat se nápravy nebo slevy... pokud máš zapojenej router, zkus jet po dobu testování bez něj...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník winn

tak jsem to zkousel na obou pc co doma mame a stale to same na obou, takze me jedinne napada router, jenze kdyz jsem vypojil router, nechal modem dve minuty odpojenej a zapojil ho tak mi sice dal ip, ale nesel net :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník winn

no prave ze dal vnitri, konrektne to myslim bylo 192.168.0.111 proste dhcp ip, nacetl si vsechny dns i v nastaveni modemu vsechno ukazovalo oukey ale net nejel :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud se Jedna pouze o zamrznuti internetu bez vedlejsich ucinku -

 

Tak podleme Windows potrebujou Hotfix kterej to opravi prave ho hledam .... instaloval jsem ho jen jednou na nejaky atypicky PC a ted po Instalu Windowsu to zacalo delat stejnou chybu i me takze hledam nejakej max 3Mb velkej Hotfix XS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...