Přejít na obsah

DVB Viewer + ladicí skript pro karty Cablestar HD2


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Samozřejmě, jak jinak... Pro laiky je to dobrá pomůcka, ale když už to zveřejňuješ, mohl jsi si dát práci a neobsazené muxy vyřadit. Nic ve zlým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Kodl

Aktuální konfigurační soubor programu DVBViewer pro ladění v síti digitální kabelové televize UPC ČR, včetně sekce "blindscan", která slouží pro případné dohledání dalších muxů v zatím nevyužitých vyšších frekvencích jsem uložil sem.

Vycházel jsem z aktuálního seznamu muxů. Tomusi díky!

Soubor jsem otestoval v TransEditu.

Tomusi, můžeš jím aktualizovat sekci Download?

Popisek souboru je výše uveden tučně. Původní popisek není správný. Nejedná se o "skript" a ani s kartou CableStar ten soubor přímo nesouvisí.

Tomusi, ještě jedna prosba - ten ini soubor je vlastně seznam muxů. Mohl bys dát odkaz na něj do svého seznamu muxů? Myslím, že tam logicky patří.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Kodl

Na základě příspěvku "Pavla m" z tématu Nové stanice jsem aktualizoval konfigurační soubor programu DVBViewer pro ladění v síti digitální kabelové televize UPC ČR (včetně sekce "blindscan") - viz příloha.

Přidal jsem 610 MHz, SR 6900, QAM 256.

DVBViewer-DVB-C_cz_UPC.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník asteri

Zdravim vsechny, nebyla by aktualizovana verze? Nebo zatim stale neni potreba? Prislo mi, ze se dost veci menilo, ale nevim do jake miry je ten skript univerzalni.

 

Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Violetka

Dobrý den, jsem naprostý negramot, ale snažím se spustit v PC tenhle program, aby mi už něco konečně nahrávalo kanály...prosím... mám TV kartu Hybrid Aver Media, bez té se asi neobejdu, že? Musí být připojená? Jsem opravdu laik, ale říkám si, že nějak musí do kompu přijít ty programy (včetně placených/kodovaných) od UPC, nebo jak to prosím funguje? Udělala jsem už to dle návodu výše, ale nevím, jak dál... díky moc.

 

Ještě by mě zajímalo...CA kartu mám v STB od UPC... a to mám tedy připojit jak k té TV kartě do PC?

 

Mám konkrétně tuhle: http://tv-tunery.heureka.cz/avermedia-a ... r-hd-h830/

 

jsem z toho trochu mimo mísu...

Upraveno uživatelem Violetka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...