Přejít na obsah

DVB Viewer + ladicí skript pro karty Cablestar HD2


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Když si stáhneš z úvodního postu ladící skript, je u něj i návod co s tím, nic aktuálnějšího zatím není, muxy se zatím neměnily ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pablo

mam tuhle Technisat Cablestar HD2, ja jsem mnel před tím normalně naladene programy přes ladicí skript, ale před novym rokem jak poměnily kanaly tak mi to uz nenaladi HD programy jako Novasport,nova atd. Jeste bych se chtel zeptat jak zprovoznit dalkovy ovladač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Vyzkoušej tenhle ini - ale přidal jsem jen DVBT, všechny ostatní frekvence souhlasí:

 

http://share-rapid.com/stahuj/2196509/kabel-upc.rar

 

Otestoval jsem a všechno mi to naladilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pablo

tak ja nevím, ten Kabel UPC Cz.ini mi naladil 135 programu je to vč.radii, ale novasport HD,nova HD mezi nima nemam a nevím jestli prima vysíla v HD. A ten druhy ini soubor mi naladil jen 30 programu. A pred tím jsem puzival Karneval.ini a to jsem mel novu HD i novasport HD a to bylo nez pomenily frekvence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Teď znova jsem to zkoušel - nalezeno 138 programů (kabel UPC.ini).

Při ladění nezapomeň dát Sken rozsahu a vybrat do seznamu transpodérů Kabel UPC, jinak nic neměň! Mělo by to vypadat jako na obrázku výše.

Po naladění mi to najde všechny HD včetně Novy a Primy.

Vyplatí se v Seznamu kanálů zvolit ve Skupině Žádné a zaškrtnout Třídit podle názvu kanálu, uvidíš kompletní přehled kanálů.

18346938.jpg

 

ladeni.jpg

 

 

Soubor pro Karneval otestovat nemůžu, ale jsou tam frekvence podle zde uveřejněných kmitočtů. Ale Nova HD,Nova sport HD a Prima HD na Karnevalu vysílají na frekvenci 282/6900 a to v ini souboru je.

Ten druhý soubor (Karneval ini Ti HD programy Novu, Primu naladil? Pak by stačilo pro Tebe jen přidat do UPC frekvenci karnevalu pro tyhle tři programy.

Jedině ještě zavolat na UPC na které frekvenci se vysílají tyto tři kanály HD - pak bych Ti ini soubor upravil. U známe na baráku mají ceduli od UPC, že budou kompletně měnit frekvence a nabízejí přeladění - tak nevím jak je to u Tebe. Jestli postupně mění Karneval na UPC nebo mají úplně nové frekvence.

Teď už vážně nevím, jak Ti pomoci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to znít blbě, ale zkontroluj si kabeláž, nemůžeš totiž naladit kanály na kmitočtu 738 MHz na které vysílá na Ostravsku DVB-T. Takže rušení přes špatné kabely ...

Pokuď jsi si jistý svými rozvody, nahlaš na zákaznické lince problém a pošlou ti technika.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...