Přejít na obsah

NOVA HD a NOVA Sport HD


Návštěvník petro_cz

Doporučené příspěvky

hm, tak za chvili budeme mít víc HD kanálů než Holandsko.. i celkově bude víc kanálů..

tam maj 90 kanálů celkem..

z toho je 8 v HD..

my už taky máme 8 HD kanálů heč:

Nova HD

Nova Sport HD

Voom HD

HBO HD

National Geographic HD

Filmbox HD

Barrandov TV HD

Eurosport HD

 

..a myslím, že další přibudou časem určitě a budeme ze všech UPC v Evropě nejlepší 8)

Podle mě se u nás ještě objeví tento rok History HD, Discovery HD, Animal Planet HD, ČT1 HD..to by bylo 12...a to by bylo suprový...

Otázkou je, co by zbylo z analogu :lol: 1. kanál - TV TMA, 2. kanál - TV Duha, 3. kanál - TV Pruhy, 4. kanál - TEST, 5. kanál - TV ŠUMava, 6. kanál - TV Kostičky, 7. kanál - Duchová TV, 8. kanál - TV Zrno, 9. kanál - UPC Info: Analogová TV byla zrušena

 

:lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

to ovsem UPC zcela jiste neudela ze by jen tak odstavil analog . to spis bude vysilat na vysich frekvencich a pred uzivatelsou pripojkou budou filtrovat analog a konvertovat dolu digital . lidi s analogem budou happy , lidi s digitalem taky . coz se uz podle mne v urcite mire deje . kdyz se podivate na papiry o instalaci tak uvidite ze jste dostaly alespon dva konvertory (do bedny pred domem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tyce HD tak jsem ted vicemene happy, dva sporty, nova ktera vysila v hd co jde, national geographic a castecne voom zastupuje dokumenty, hbo filmy, barrandov je joke, ten nepocitam, do budoucna by to chtelo jen vice dokumentu, pokud budou v english tak jen dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tyce HD tak jsem ted vicemene happy, dva sporty, nova ktera vysila v hd co jde, national geographic a castecne voom zastupuje dokumenty, hbo filmy, barrandov je joke, ten nepocitam, do budoucna by to chtelo jen vice dokumentu, pokud budou v english tak jen dobre

 

jj, jedine souhlasim :P

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč NOVA HD ( v DVB-C ) v ukázkách - upoutávkách přes týden má CHALUPÁŘE přes celý obraz ( 16: 9 ) i s logem dole v pravo HD a při vysílání v neděli jsou okraje ( vlevo a v prvavo černé ?

 

Chápu, že jsou asi natočené ve formáti 4:3, ale v upoutávkách jsou přes celou obrazovku. Proč to tedy nemůžou v neděli taky odbavit ve formátu 16 : 9?

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natvrdo ?

To si myslím. že mám .

:

V LCD mám nastaveno .

Formát obrazovky : "širokoúhlý!

Auto formát : Vypnut

 

Nebo ne :?:

 

Jak je , ale možné, že v upoutávkách přes týden je to přes celou obrazovku i slogem HD a v neděli s pruhama po stranách ?

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...